Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
15 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen ‎60117 Şarj Kablosu (1.5 m) Fiyatları

Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu, Siyah, 1.5 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 259
Ugreen USB-C - USB-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 1.5 m, Siyah, 60117

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

249,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 259
UGREEN USB-C - USB-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 1.5 m, Siyah, 60117 - 1.5 Metre

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 419 yorum

249,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 259
UGREEN USB-A to USB-C 3A QC Hızlı Şarj Kablosu 1.5m - Siyah 249,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 259
Ugreen Usb-C to Usb-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 1.5 Metre, Siyah, 60117 249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 259
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu 1.5 Metre

Satıcı: Teknosa

302,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 302.82
UGREEN 2.0 A USB-A & USB-C Şarj ve Data Kablosu, 1.5 Metre, Beyaz, 60122

Satıcı: Amazon.com.tr

309,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 319
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu 1.5 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

321,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 321.38
UGREEN USB-C - USB-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 1.5 m, Beyaz, 60122 - 1.5 Metre

Satıcı: Hepsiburada | 441 yorum

276,75 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 286.75
Ugreen Usb-C to Usb-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 1.5 Metre, Beyaz, 60122 309,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 319
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 1.5 Metre

Satıcı: exbilisim

359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

11 359.00
Ugreen Usb Type-c Şarj Ve Data Kablosu Beyaz 1.5 Metre 309,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 319
Ugreen Usb Type-c Şarj Ve Data Kablosu Beyaz 1.5 Metre

Satıcı: DECİDE

364,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

13 364.20
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 1.5 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

367,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 367.28
UGREEN USB-A to USB-C 3A QC Hızlı Şarj Kablosu 1.5 Metre - Beyaz 369,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

15 379
Ugreen Usb-c - Usb-a 3a Qc Hızlı Şarj Kablosu, 1.5 M, Siyah, 60117

Satıcı: DECIDE

469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 469.00

Ugreen ‎60117 Şarj Kablosu (1.5 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen ‎60117 Şarj Kablosu (1.5 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
15 W
0.48 Gbps

Ugreen ‎60117 Şarj Kablosu (1.5 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 15 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi QC 3.0 Huawei FCP
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Gerilim Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 5V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1.5 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları 60117 60122

Ugreen ‎60117 Şarj Kablosu İle En Çok Karşılaştırılan Şarj Kabloları

Ugreen ‎60117 Şarj Kablosu (1.5 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.