Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
15 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen ‎60118 Şarj Kablosu (2 m) Fiyatları

Ugreen USB-A & USB-C Şarj ve Data Kablosu, 2 Metre, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

266,98 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 276.98
Ugreen USB to USB C Hızlı Şarj Kablosu Beyaz 2 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

299,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 309.25
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: Teknosa

342,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 342.02
Ugreen Usb Type-c Şarj Ve Data Kablosu Beyaz 2 Metre 60123

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 349.00
UGREEN USB-C - USB-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 2 m, Siyah, 60118 - 2 Metre

Satıcı: Hepsiburada | 419 yorum

299,25 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 309.25
UGREEN USB-C - USB-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 2 m, Beyaz, 60123 - 2 Metre

Satıcı: Hepsiburada | 441 yorum

299,25 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 309.25
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

351,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 351.98
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

351,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 351.98
Ugreen USB-C - USB-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 2 m, Beyaz, 60123

Satıcı: DECİDE

398,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 398.40
UGREEN USB-A to USB-C 3A/18W Nikel Kaplama Hızlı Şarj Kablosu 2m - Beyaz 349,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 359
UGREEN USB-A to USB-C Nikel Kaplama Hızlı Şarj Kablosu 2m - Siyah 349,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 359
Ugreen Usb-C to Usb-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 2 Metre, Siyah, 60118 349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 359
Ugreen Usb-C to Usb-A 3A QC Hızlı Şarj Kablosu, 2 Metre, Beyaz, 60123 349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

13 359
Ugreen USB Type-C 2 M Siyah Şarj Ve Data Kablosu 349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 359
Ugreen USB Type-C 2 M Beyaz Şarj ve Data Kablosu 349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 359
Ugreen Usb-C - Usb-A 3A Qc Hızlı Şarj Kablosu, 2 M, Siyah, 60118

Satıcı: Ugreen Türkiye

404,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 404.10
Ugreen Usb-C - Usb-A 3A Qc Hızlı Şarj Kablosu, 2 M, Beyaz, 60123

Satıcı: Ugreen Türkiye

404,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 404.10
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: DECIDE

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

18 449.00
Ugreen Usb-c - Usb-a 3a Qc Hızlı Şarj Kablosu, 2 M, Siyah, 60118

Satıcı: DECIDE

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

19 449.00
Ugreen USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 2 Metre

Satıcı: LifetechStore

565,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

20 565.44

Ugreen ‎60118 Şarj Kablosu (2 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen ‎60118 Şarj Kablosu (2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
2 m
Yok
15 W
0.48 Gbps

Ugreen ‎60118 Şarj Kablosu (2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 15 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi QC 3.0 Huawei FCP
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Gerilim Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 5V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları ‎60118 60123

Ugreen ‎60118 Şarj Kablosu (2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.