Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Samsung Galaxy Tab A9+ (Plus) 5g Lte SM-X218BZAATUR | 4 GB 64 GB Türkiye Garantili - Graphite
Satıcı: Ahidenal | 21 yorum
13.649,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 13649.02
Samsung Galaxy Tab A9 Plus 5G SM-X218B 4 GB 64 GB 11" Tablet grafit Satıcı: powerteknolji
15.030,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 15030.60
4 GB / 64 GB / 4G: Yok / 5G: Yok
9.099,00 TL
6 GB / 128 GB / 4G: Yok / 5G: Yok
10.750,00 TL
8 GB / 128 GB / 4G: Yok / 5G: Yok
12.606,00 TL
8 GB / 256 GB / 4G: Yok / 5G: Yok
12.899,00 TL
4 GB / 64 GB / 4G: Var / 5G: Var
13.649,02 TL
8 GB / 128 GB / 4G: Var / 5G: Yok
14.099,06 TL
4 GB / 64 GB / 4G: Var / 5G: Yok
Fiyat bulunamadı
4 GB / 128 GB / 4G: Yok / 5G: Yok
Fiyat bulunamadı
GENEL ÖZELLİKLER
EKRAN
BELLEK & DEPOLAMA
İŞLEMCİ
KAMERA
BAĞLANTILAR
TASARIM
Lenovo Tab K11 Gen 2 TB336ZU Folio Klıf + Kalem
11.279,00 TL
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G 6 GB / 128 GB / 5G
13.600,00 TL
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2024) 128 GB
12.399,00 TL
Casper VIA L50
12.892,50 TL
Samsung Galaxy Tab A9+ 6 GB / 128 GB
10.750,00 TL
Redmi Pad 4 GB / 128 GB
12.350,00 TL
Samsung Galaxy Tab A9+ 8 GB / 128 GB
12.606,00 TL
Lenovo Tab M9 TB310FU 4 GB / 64 GB
7.979,00 TL
Redmi Pad 2 Pro 8 GB / 256 GB
13.912,00 TL
Honor Pad 9 8 GB / 256 GB
21.869,50 TL
Samsung Galaxy Tab A SM-T510 (2019)
12.414,10 TL
Redway 10 Lite