4.3 (18 oy) / 151 yorum
Ekran Boyutu:
CPU Frekansı:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
Hafıza Kartı Desteği:
Var
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Samsung Galaxy Tab A9+ Tablet (4 GB / 64 GB) Fiyatları

Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210 4GB 64GB 11" Tablet - Graphite - 4 GB

Satıcı: mavi gsm | 2563 yorum

9.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 9099.00
Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210 4GB 64GB 11" Tablet - Graphite - 4 GB

Satıcı: EVDİZ | 2563 yorum

9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 9299.00
Samsung Galaxy Tab A9 Plus Sm-X210 11 Inç 64 Gb Tablet Grafit

Satıcı: BERKEGRUP

10.938,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 10938.00
Samsung Galaxy Tab A9 Plus Sm-X210 Gümüş 64 Gb 11" Tablet

Satıcı: TURGUT İLETİŞİM

11.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 11399.05
Samsung Galaxy Tab A9+ Gri 64 GB 4 GB Ram Tablet

Satıcı: TURKCELL EMRE İLETİŞİM

11.519,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 11519.04
Samsung Galaxy Tab A9 Plus Sm-X210 11 Inç 64 Gb Tablet Gümüş

Satıcı: Tuyak Teknoloji

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 11999.00
Galaxy Tab A9+ 4Gb 64Gb 11'' Tablet+Kılıf+Kalem+Klavye+Mouse

Satıcı: ylmzhome

14.514,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 14514.10
Samsung Galaxy Tab A9 Plus SM-X210 4 GB 64 GB 11" Tablet koyu-gri

Satıcı: ernpazarlama

14.836,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 14836.96
Galaxy Tab A9 Plus Sm-X210 4Gb 64Gb 11"" Navy Tablet

Satıcı: ylmzhome

15.565,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 15565.10

Samsung Galaxy Tab A9+ Tablet (4 GB / 64 GB) Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy Tab A9+ Tablet (4 GB / 64 GB) Temel Özellikleri

Var

Samsung Galaxy Tab A9+ Tablet (4 GB / 64 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN EKRAN

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 4 GB
• Dahili Depolama 64 GB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Kapasitesi 1 TB
• Desteklenen Hafıza Türü Micro SD

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• Yonga Seti (Chipset) Qualcomm Snapdragon 695 (SM6375)
• CPU Frekansı 2.2 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 (Kryo 660)
• 1. Yardımcı İşlemci 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55
• Grafik İşlemcisi (GPU) Adreno 619
• GPU Frekansı 840 MHz
• CPU Üretim Teknolojisi 6 nm
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• AnTuTu Puanı (v11) 610311 Puan

KAMERA KAMERA

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

Samsung Galaxy Tab A9+ Tablet (4 GB / 64 GB) Yorumları (151 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Çınar Kendir Profil Resmi

156 yorum

Çınar Kendir Cihazı 11 aydır kullanıyorum (21 Şubat'ta 1 yıl olacak) 4 64 modeli var bende, başlıyorum;
EKRAN: ekran kaliteli bir IPS gibi ama TFT, en iyisi değilde bir tık kötüsü gibi ama kırmızıları falan çok iyi gösterebiliyor. Yinede bir IPS kadar olamaz. 90hz ile 60hz arasında çok bir şey fark edilmiyor. Ama 90hz koymaları iyi bir şey. Ekran dokunmatik konusunda çok sıkıntılı, oyun oynarken donunca aniden ekran takılıyor karakter kendi kendine hareket ediyor dokunmatiği bu anlamda çok kötü. Dokunmama falan olmafı ben de. Parlaklık ve kontrast değerleri flaan güzel. Tab A7 ile karsilastirinca net bu ekranı seçiyorum
Puanım 10 üzerinden 5 (dokunmatikten 3 puan gitti)
DONANIM: bana 64GB yetiyor, ama kesinlikle 4GB Ram yetmiyor. En azından 6 olabilirmiş. Oyunlarda fark edilebiliyor. Sd 695 leş gibi bir işlemci harbiden öyle. Performansı çok kötü oyunlarda, ana ekranda bile donmalar oluyor. Puanım 10 üzerinden 4
YAZILIM: Yazılım Android 13 One UI 5.1 ile geldi aldıktan 5 gün sonra One UI 6.1'e yükselttik Android 14 ile birlikte. Yakında One UI 7'de bekliyorum. Büyük ihtimal 8.1 Android 16'da alır ve daha fazla güncelleme almaz. Yazılım konusu sizi üzmez çok iyi bir Yazılım var ortada ama bu tablet bu yazılımda ara sıra donuyor, puanım 10 üzerinden 9
Toplam puan 5 üzerinden 3.3
Faydalı (0) Faydalı Değil (3) Yanıtla
1 yıl önce
Çınar Kendir Profil Resmi

156 yorum

Çınar Kendir @Çınar Kendir One UI 7 ile çoğu hata düzeltildi, 21 Mayıs 2025'de kurmuştum Android 15'i manuel olarak. Yarın Android 16 gelir inşallah.
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 7 ay önce
KRAL5656X Profil Resmi

7 yorum

KRAL5656X @Çınar Kendir nedense tek a9 5 Kasım demişler plusa dememişler hayret yarın geleceğini pek zannetmiyorum.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Çınar Kendir Profil Resmi

156 yorum

Çınar Kendir @KRAL5656X Yani hocam, Samsung geciktiriyor. Verseler iyi olur aslında.
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 6 ay önce
Yorum Başa Sabitlendi
kaan K**** Profil Resmi

49 yorum

kaan K**** Tabletin 4 64 modelini ilk çıktığından hemen 1 ay sonra aldım ve 11 aylık deneyimimi anlatmak istiyorum,
Ekran: tabletin ekran boyutu gayet iyi, lâkin çözünürlüğü ve rengi kötü. Yani hissettiriyor.
Parlaklık belirtilmemiş ama yazın güneşli havalarda evde bile yetersiz kalıyor. Ekrana puanım 10/6

Bellek depolama:4gb ram + 4gb sanal ram var ama sanal ram pek işe yaramıyor, yada ben bilgisizim.
Ram yetersiz kalıyor, depolama 64gb yetmiyor. Sistem çok kullanıyor ve güncelleme geldikçe azalıyor.
128gb öneririm.

İşlemci: Snapdragon 695 günlük kullanım için iyi, fakat oyun oynanmaz. Depolama azaldığında 90hz bile
Olsa ana ekranda kasıyor takılmalar meydana geliyor. İşlemciye puanım 10/9 (fiyatına göre iyi)

Tasarım:bu fiyatyaki en iti tasarımlardan birisidir belki. 6,5mm çok ince ve şık hissettim.
Aliminyum kasa çok premium bence çevremdeki herkes bayıldı. Tasarıma puanım 10/10

Bağlantılar:Bluetooth sürümü 5.1 olacağına 5.2 olabilirmiş ama yeterli. Kablosuz sürümü yeterli.

Batarya:7040mAh yani 6950mAh gayet yeterli bu tablet için. 15W Hızlı şarjı var ama pekte hızlı etmiyor evdeo orijinal adaptörü var 1 buçuk saat te dolduruyor. 10/9

Arkadaşlar dolby atmos olması çok iyi çok kalitesi sesi var. Önceki lenovo tab m10 plus 3.nesil 128 gb tb 125 fu
Tabletimde de dolby atmos vardı, bu daha kaliteli ama. Ayrıca dex çok güzel, aynı pc gibi oluyor tablet.

Jiroskop olması güzel
Önceki tabletim lenovo tab m10 plus 3.nesil tb125fu ile bunun arasında kalsam samsung derim one ui çok güzel.
Umarım yardımcı olmuşumdur. Buraya kadar okuduysan teşekkür ederim ?
Faydalı (9) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce
OnurKagan S***** Profil Resmi

1 yorum

OnurKagan S***** @kaan K**** merhaba tablette bazı kişiler pubg dekan oynarken dokunmatik sorunu olduğunu söylüyorlar doğru mu?
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Yunus E*** Ö****** Profil Resmi

34 yorum

Yunus E*** Ö****** @OnurKagan S***** evet sorun devam ediyor ve ekran berbat kalitesiz çok sorun çıkartıyor ekran beyazlama, şarjı hızlı bitiyor ara sıra dokunmatik hiç basmıyor tablet uygulama açmadan ana ekranda bile kasıyor herkes bu tableti işlemcisi iyi diye övüyor ama herşey işlemci değil tabletin yazılımından ekranından tut bataryasına kadar sorunlu hatta bazılarında şarj esnasında kapanıp birdaha açılmamış buradan beni eleştirecek arkadaşlara sesleniyorum samsung babanızın şirketi değil niye övünüyorsunuz anlamadım gitti bunu en fazla 3-4 ay kullanırsın sonra dediğim sorunlar teker teker başlayacak ve bununla garantisi bile ilgilenmiyor eğer bana inanmadıysan şikayetler.com da hepsini okuyabilirsiniz sorunlu cihaz anladığın aslında işlemci güçlü ama yazılımdan dolayı kullanamıyor tablet işlemciyi alabileceğin en son seçim olsun zaten pubg 45fps iş e yaramaz git honor pad x9 veya redmi pad se al ama honor pad x9 da hiçbir sorun yok ekran mükemmel ve sabit 45fps alırsın jiroskop varmı hatırlamıyorum Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (3) Yanıtla - 1 yıl önce
kaan K**** Profil Resmi

49 yorum

kaan K**** Merhaba kusura bakmayın yeni gördüm, tableti ik aldığımda dokunmatik sorunu vardı ve illet ediyordu ancak aldıktan az bir süre sonra yazılım güncellemesi ile düzeltildi kaç aydır mis gibi kullanıyorum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce
Yorum Başa Sabitlendi
kaan K**** Profil Resmi

49 yorum

kaan K**** [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
1 yıl önce
Britvolt Profil Resmi

31 yorum

Britvolt Ben tavsiye etmiyorum, her daim hafif kasmalar mevcut.
Faydalı (3) Faydalı Değil (4) Yanıtla - 1 yıl önce
Samet k**** Profil Resmi

14 yorum

Samet k**** Merhaba tablete sim kart takılıyor mu sim tepsisine bakabilirsiniz?
Faydalı (2) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce
Berke D**** Ö****** Profil Resmi

6 yorum

Berke D**** Ö****** Knk bende a9 plus kullanan birisiyim ve özellikleri abartmışsın sıcakta zorlasanız zorlanamaz demişsin ve bu yanlış evet normal oyunda ısınmaz ama 1gb üstü uygulamalarda ısınır. Ve demişsinki kamerası çok iyi demişsin yeterli kamerası var çok iyi diyemeyiz. Ve oyun tableti diyeceksen oyun tableti değil ama roblox gibi oyunlarda kasmaz orta segment bir tablet onun dışında dediklerin doğru. Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
uye_177159992044 Profil Resmi

9 yorum

uye_177159992044 Epey antutu 4/64 Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177159992044 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
uye_177106628388 Profil Resmi

3 yorum

uye_177106628388 Epey antutu v11 günceller misin Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177106628388 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
Muhammed K**** Profil Resmi

5 yorum

Muhammed K**** Bana hala android 16 güncellemesi gelmedi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Muhammed K**** Profil Resmi

5 yorum

Muhammed K**** Bende bu tableti kullanıyorum fakat hala android 16 güncellemesi gelmedi.gelen varmı acaba
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Ramazan T**** Profil Resmi

143 yorum

Ramazan T**** 5000 TL rakibi yok ben Aldım çok memnunum çok kişiye de tavsiye ettim
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
8 ay önce
mertcan Ö*** Profil Resmi

7 yorum

mertcan Ö*** @Ramazan T**** redmi pad 2 çoğu konuda daha iyi bu tabletten gördüğüm kadarı ile
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
KRAL5656X Profil Resmi

7 yorum

KRAL5656X Epey cihaz Android 14 değil 2 ay önce Android 15 aldı Android 15 olarak değiştir
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @KRAL5656X Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Emir T**** A**** Profil Resmi

2 yorum

Emir T**** A**** @epey Tabletin 1. Yardımcı işlemcisi 1.8 GHz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.