Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
4 GB / 64 GB / 4G: Yok / 5G: Yok
9.299,00 TL
6 GB / 128 GB / 4G: Yok / 5G: Yok
10.250,00 TL
8 GB / 128 GB / 4G: Yok / 5G: Yok
12.606,00 TL
8 GB / 256 GB / 4G: Yok / 5G: Yok
12.839,00 TL
8 GB / 128 GB / 4G: Var / 5G: Yok
14.099,06 TL
4 GB / 64 GB / 4G: Var / 5G: Var
15.030,60 TL
4 GB / 64 GB / 4G: Var / 5G: Yok
Fiyat bulunamadı
4 GB / 128 GB / 4G: Yok / 5G: Yok
Fiyat bulunamadı
GENEL ÖZELLİKLER
EKRAN
BELLEK & DEPOLAMA
İŞLEMCİ
KAMERA
BAĞLANTILAR
TASARIM