4.6 (2 oy) / 7 yorum
Ekran Boyutu:
CPU Frekansı:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
Hafıza Kartı Desteği:
Var
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Samsung Galaxy Tab A9+ Tablet (6 GB / 128 GB) Fiyatları

Samsung Galaxy Tab A9+ 6Gb 128Gb 11" Tablet Gri Sm-X210 Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Yalı Tech

9.549,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 9549.10
Samsung Galaxy Tab A9+ 6GB 128GB 11" Tablet Gri SM-X210 - 128 GB

Satıcı: BAYKUŞ POSTASI | 772 yorum

10.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 10750.00
Samsung Galaxy Tab A9 Plus Sm-X210N 6Gb/128 Gb 11 Inç Tablet Koyu Mavi

Satıcı: Bayram Gümüş Telekom - Turkcell Mağazası

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 10999.00
Samsung Galaxy Tab A9+ 6GB 128GB 11" Tablet Gri SM-X210 - 128 GB

Satıcı: BEYAZ TEKNO MARKET | 772 yorum

11.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 11599.00
Samsung Galaxy Tab A9+ 6 GB 128 GB Tablet gumus

Satıcı: telefonpiyasasi

11.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 11750.00
Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210RDBRTUR 6 GB 128 GB 11" Tablet mavi

Satıcı: telefonpiyasasi

11.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 11750.00
Samsung Galaxy Tab A9+ 11''İNCH (PLUS) 6/128GB TABLET+GOLD KALEM(TAM UYUMLU)+PEMBE KILIF+PEMBE KLAVYE MOUSE

Satıcı: GİRİŞİM TEKNOLOJİ

11.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 11799.00
Samsung Galaxy Tab A9 Plus Sm-X210N 6Gb/128 Gb 11 Inç Tablet Gümüş

Satıcı: SİM TELEKOM - Turkcell Mağazası

11.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 11979.00
Samsung Galaxy Tab A9 Plus 128 6 Sm-X210Rzartur 6 Gb 128 Gb 11" Tablet Gri

Satıcı: Çetin Gsm Teknoloji

12.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 12349.05
Samsung Galaxy Tab A9 Plus Bsm-X210R Mavi 6 Gb 128 Gb 11" Tablet

Satıcı: Çetin Gsm Teknoloji

12.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 12349.05
Samsung Galaxy Tab A9 Plus 128 Gb 6 Gb Ram Mavi Tablet (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Güzel Teknoloji

12.891,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 12891.60
Samsung Galaxy Tab A9+ 6GB 128GB 11" Tablet SM-X210 Mavi

Satıcı: white rock

14.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 14750.00
Galaxy Tab A9 Plus 6Gb 128Gb 11 İnç Tablet Kalem Kılıf Başlık Cam Klavye Mouse ( Türkiye Garantili)

Satıcı: ylmzhome

16.957,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 16957.00

Samsung Galaxy Tab A9+ Tablet (6 GB / 128 GB) Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy Tab A9+ Tablet (6 GB / 128 GB) Temel Özellikleri

Var

Samsung Galaxy Tab A9+ Tablet (6 GB / 128 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN EKRAN

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 6 GB
• Dahili Depolama 128 GB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Kapasitesi 1 TB
• Desteklenen Hafıza Türü Micro SD

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• Yonga Seti (Chipset) Qualcomm Snapdragon 695 (SM6375)
• CPU Frekansı 2.2 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 (Kryo 660)
• 1. Yardımcı İşlemci 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55
• Grafik İşlemcisi (GPU) Adreno 619
• GPU Frekansı 840 MHz
• CPU Üretim Teknolojisi 6 nm
• İşlemci Mimarisi 64-bit

KAMERA KAMERA

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

Samsung Galaxy Tab A9+ Tablet (6 GB / 128 GB) Yorumları (7 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

DarkCryG Profil Resmi

27 yorum

DarkCryG @epey SM-X210 Modeli Olan Bir Tabletim Var Android 16 Yazmışsın Ama Bende Hala Android 15 Var Güncelleme Gelmedi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @DarkCryG Kullanıcı yorumu: https://www.epey.com/resim/yorum/416171-0.jpg
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
DarkCryG Profil Resmi

27 yorum

DarkCryG @Epey Bu Doğru Olamaz SM-X210 Modeline Hala Daha Android 16 Gelmedi Benim Tabletimde Hala Android 15 Var Ve Güncelleme Gelmedi Bunu Tam Olarak Nerede Buldun?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @DarkCryG Kullanıcı yorumu: https://www.epey.com/tablet/samsung-galaxy-tab-a9-plus-8-gb-256-gb.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
DarkCryG Profil Resmi

27 yorum

DarkCryG @epey SM-X210R Modeline Android 16 Geldimi Geldiyse Link Veya Benzeri Birşey Atarmısın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Telefon Uzmanı Profil Resmi

12 yorum

Telefon Uzmanı Epey, X210 ile X210R modelinin farkı nedir? Sadece çıkış işletim sistemi sürümü mü?
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
7 ay önce
Çınar Kendir Profil Resmi

156 yorum

Çınar Kendir @Telefon Uzmanı Hafıza ve RAM. Ve dediğiniz gibi işletim sürümü.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.