Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: incehesap
3.652,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 3652.40 Kingston SXS2000/1000G 1TB USB 3.2 Taşınabilir SSD Disk 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 3499.00 Kingston SXS2000 1 TB USB 2000 MB/s 2000 MB/s SSDSatıcı: incehesap
3.651,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 3651.13 Kingston XS2000 1TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type C Gri Taşınabilir SSDSatıcı: Mavisistem | 187 yorum
3.693,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 3693.75 Kingston Xs2000 1 Tb Usb3.2 Tasınabılır Ssd 2000/2000mb/s (sxs2000/1000g)Satıcı: incehesap | 1 yorum
3.782,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
5 3782.70 Kingston SXS2000/1000GB 1 TB 2000 MB/S USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: victory | 16 yorum
3.819,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 3819.00 Kingston SXS2000/1000GB 1 TB 2000 MB/S USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: incehesap
3.824,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
7 3824.04 Kingston Sxs2000/1000Gb 1 Tb 2000 Mb/S Usb 3.2 Type-C Tasinabilir SsdSatıcı: Garaj Onlıne
3.874,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
8 3874.49 Kingston Xs2000 1Tb 2.000Mb-2.000Mb/S Usb 3.2 Gen 2X2 Sxs2000/1000G Tasinabilir SsdSatıcı: Notebook Store
3.905,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
9 3905.07 Kingston XS2000 1TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type C Gri Taşınabilir SSDSatıcı: GarajOnline
3.957,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
10 3957.34 Kingston SXS2000/1000GB 1 TB 2000 MB/S USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: GarajOnline
3.979,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
11 3979.01 Kingston Kıngston Sxs2000/1000gb 2000mb/s Tasınabılır SsdSatıcı: notebookstore | 2 yorum
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
12 3999.00 Kingston 1TB XS2000 2000MB Okuma-2000MB Yazma USB 3.2 Gen 2x2 Taşınabilir SSD (SXS2000/1000G) 4.010,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 4020 Kingston 1Tb Taşınabilir Ssd Sxs2000/1000GSatıcı: Arslan Bilgisayar
4.152,03 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
14 4162.03 Kingston Xs2000 1TB Taşınabilir SSDSatıcı: NotebookStore
4.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 4299.00 Kingston XS2000 1TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type C Gri Taşınabilir SSDSatıcı: Ptd Bilişim
4.551,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
16 4561.38 Kingston 1000GB XS2000 PORTABLE SSD - SiyahSatıcı: MELİENTE
4.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
17 4800.00