Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: witstore | 1 yorum
13.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 13700.00 Kingston 4TB Taşınabilir SSD SXS2000/4000G - GriSatıcı: Witstore | 9 yorum
13.473,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 13473.40 Kingston Xs2000 4Tb Sxs2000/4000G Usb-C Taşınabilir SsdSatıcı: Arslan Bilgisayar
13.681,00 TL + Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
3 13691 Kıngston Kng 4Tb Tasinabilir Ssd Sxs2000/4000G 13.720,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 13720.51 Kingston SXS2000/4000G 4 TB 2000/2000 MB/S USB 3.2 Taşınabilir SSDSatıcı: pozitifteknikdestek
13.728,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 13728.83 Kingston XS2000USB 3.2 Gen 2.2 Type C 4TB Mini Gri Taşınabilir SSDSatıcı: Ptd Bilişim
14.205,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 14215.84 Kingston SXS2000/4000G 4 TB 2000/2000 MB/S USB 3.2 Taşınabilir SSDSatıcı: ramazanmutlu
14.390,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
7 14390.90 Kingston 4tb Xs2000 Mini Usb 3.2 Gen 2.2 Typec Taşınabilir Ssd Sxs2000/4000gSatıcı: Witstore
14.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 14550.00 Kingston 4tb 2.000MB-2.000MB/S USB Type-C® 3.2 Gen 2x2 Taşınabilir SSD Sürücü S/4000GSatıcı: Witstore
14.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 14990.00 Kingston XS2000USB 3.2 Gen 2.2 Type C 4TB Mini Gri Taşınabilir SSDSatıcı: onlinealisverisyap
15.405,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 15405.27 Kingston SXS2000/4000G USB 3.2 Gen 2x2 2 TB SSDSatıcı: onlinealisverisyap
15.924,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 15924.93