Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
2.581,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
1 2581.20 Kingston SXS2000/500G 500 GB 2000 MB/S USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: abakusbilgitek
2.769,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2769.00 Kingston Xs2000 500Gb Mini Usb 3.2 Gen 2.2 Type C Gri Tasinabilir Ssd 2.804,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
3 2804.08 Kingston Sxs2000/500G 500 Gb 2000 Mb/S Usb 3.2 Type-C Tasinabilir Ssd GriSatıcı: Dualpazar
2.868,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
4 2868.22 Kingston 500Gb Sxs2000/500G Usb 3.2 Taşınabilir SsdSatıcı: Arslan Bilgisayar
2.936,39 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2946.39 Kingston XS2000 500GB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type C Gri Taşınabilir SSDSatıcı: onlinealisverisyap
3.098,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 3098.47 Kingston XS2000 500GB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type C Gri Taşınabilir SSDSatıcı: onlinealisverisyap
3.211,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 3211.89 Kingston Kıngston Sxs2000/500gb 2000mb/s Tasınabılır SsdSatıcı: İntros
3.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 3299.00 Kingston XS2000 500GB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type C Gri Taşınabilir SSDSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
3.371,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 3371.36 Kingston SXS2000/500G 500 GB 2000 MB/S USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: 724alsak
3.748,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
10 3748.13 Kingston 500gb Ssd Sx2000 Sxs2000/500g Type-c Harici HarddiskSatıcı: Arey Teknoloji
3.752,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 3752.66