Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 5799.00 Kingston SXS2000/2000GB 2 TB 2000MB/S USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: victory | 3 yorum
5.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 5949.00 Kingston SXS2000 2 TB USB 2000 MB/s 2000 MB/s SSDSatıcı: incehesap
6.051,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 6051.13 Kingston XS2000 2TB Taşınabilir USB Type-C USB 3.2Gen 2x2 SSD, SXS2000/2000G, 2000MB/s Okuma YazmaSatıcı: incehesap
6.053,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
4 6053.24 Kingston 2000mb/s Taşınabilir SSDSatıcı: notebookstore
6.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 6099.00 Kingston SXS2000 2 TB USB 2000 MB/s 2000 MB/s SSDSatıcı: NotebookStore
6.143,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 6143.04 Kingston Xs2000 2 TB Sxs2000/2000G USB 3.2 Taşınabilir SSDSatıcı: NotebookStore
6.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 6199.00 Kingston XS2000 2 TB USB3.2 TASINABILIR SSD 2000/2000MB/S (SXS2000/2000G)Satıcı: incehesap
6.269,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 6269.19 Kingston XS2000 2TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type C Gri Taşınabilir SSD - BeyazSatıcı: notebookstore | 38 yorum
6.440,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
9 6440.92 Kingston XS2000 2TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 TypeC Taşınabilir SSD SXS2000/2000G - GriSatıcı: notebookstore | 1 yorum
6.450,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
10 6450.54 Kingston SXS2000/2000GB 2 TB 2000MB/S USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: GarajOnline
6.758,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
11 6758.74 Kingston 2TB SXS2000/2000G USB-C Taşınabilir SSDSatıcı: witstore
6.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
12 6990.00 Kingston Sxs2000/2000Gb 2 Tb 2000 Mb/S Usb 3.2 Type-C Tasinabilir SsdSatıcı: Garaj Onlıne
7.005,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
13 7005.50 Kingston 2TB XS2000 2000MB Okuma-2000MB Yazma USB 3.2 Gen 2x2 Taşınabilir SSD (SXS2000/2000G) 7.152,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
14 7162 Kingston Xs2000 2Tb Mini Usb 3.2 Gen 2.2 Type C Gri Tasinabilir Ssd 7.528,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
15 7528.81 Kingston XS2000 2TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type C Gri Taşınabilir SSDSatıcı: Ptd Bilişim
7.815,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 7825.51 Kingston XS2000 2TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type C Gri Taşınabilir SSDSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
8.360,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
17 8360.96 Kingston XS2000 2TB Mini USB 3.2 Gen 2.2 Type C Gri Taşınabilir SSDSatıcı: onlinealisverisyap
8.424,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
18 8424.55