Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (20 TB) Fiyatları

Seagate 20Tb Usb 3.0 3.5" Desktop Hard Drive Stkp20000400

Satıcı: OVY

32.549,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 32549.10
Seagate 20TB USB 3.0 3.5" Desktop Hard Drive STKP20000400 Black - Siyah - 20 TB

Satıcı: OVY | 8 yorum

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 32999.00
Seagate STKP20000400 20 TB USB 3.0 3.5" Masaüstü Taşınabilir Disk Siyah siyah

Satıcı: OVY

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 32999.00
Seagate 20 TB 3.5 EXPANSION STKP20000400 TAŞINABİLİR DİSK

Satıcı: OVY

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 34999.00
Seagate 20TB Expansion 3,5 (STKP20000400) Taşınabilir Disk 35.962,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 35972
Seagate Stkp20000400 Expansıon 3.5" 20Tb Usb 3.0 Siyah Taşınabilir Harddisk

Satıcı: onlinealisverisyap

37.564,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 37564.60
Seagate STKP20000400 20 TB USB 3.0 3.5" Masaüstü Taşınabilir Disk Siyah siyah

Satıcı: Uzmanlarpc

37.906,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 37906.64
20 TB SEAGATE EXPANSION DESKTOP STKP20000400 USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK

Satıcı: UZMANLARPC

38.283,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 38283.53
20 TB SEAGATE 3.5 EXPANSION STKP20000400 TAŞINABİLİR DİSK

Satıcı: MAESKO

40.039,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 40039.86
Seagate 20 TB 3.5 EXPANSION STKP20000400 TAŞINABİLİR DİSK

Satıcı: kuralay

42.058,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 42058.00
Seagate 20 Tb 3.5 STKP20000400 Taşınabilir Disk, Hızlı Veri Transferi için İdeal Siyah Renkli Seçenek - İSİM VE AÇIKLAMA KISMINDAKİ BİLGİLER DOĞRUDUR

Satıcı: kuralay

42.389,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 42389.44
20 TB SEAGATE 3.5 EXPANSION STKP20000400 TAŞINABİLİR DİSK

Satıcı: ACF Teknoloji

73.047,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 73047.58

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (20 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (20 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 178.75 mm
• Genişlik 41.9 mm
• Derinlik 125 mm
• Ağırlık 1.176 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (20 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.