Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (26 TB) Fiyatları

Seagate 26TB STKP26000400 Expansion External USB 3.0 Desktop Hard Drive (5 YIL TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: KASVABİLİŞİM

47.752,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 47752.22
Seagate 26TB STKP26000400 Expansion External USB 3.0 Desktop Hard Drive (2 YIL TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: netsipariş

48.062,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 48062.82
Seagate 26TB Expansion 3,5 (STKP26000400) Taşınabilir Disk 48.664,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 48674
Seagate 26 Tb 3.5 Expansıon Stkp26000400 Taşınabilir Disk

Satıcı: Netsiparis

50.301,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 50301.70
26 Tb Seagate 3.5 Expansıon Stkp26000400 Taşınabilir Disk

Satıcı: MAESKO

53.267,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 53267.80
26 TB SEAGATE 3.5 EXPANSION STKP26000400 TAŞINABİLİR DİSK

Satıcı: MAESKO

53.703,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 53703.46
Seagate 26TB STKP26000400 Expansion External USB 3.0 Desktop Hard Drive (5 Yıl Türkiye Garantili) - Siyah - 24 T

Satıcı: netsiparis

54.062,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 54062.80
26 Tb Seagate 3.5 Expansıon STKP26000400 Taşınabilir Disk - 1 GB - Siyah

Satıcı: MAESKO

57.241,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 57241.25
Seagate 26TB STKP26000400 Expansion External USB 3.0 Desktop Hard Drive (2 YIL TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

58.679,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 58679.15

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (26 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (26 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 178.75 mm
• Genişlik 41.9 mm
• Derinlik 125 mm
• Ağırlık 1.176 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (26 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.