Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (10 TB) Fiyatları

Seagate Expansion Desktop STKP10000400 10 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: ebz

14.853,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 14853.02
Seagate Expansion Desktop 10 TB Harici Sabit Disk USB 3.0 STKP10000400 - Siyah

Satıcı: kasvabilişim | 104 yorum

16.680,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 16680.05
Seagate Expansion Desktop STKP10000400 10 TB USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: 7Renk

16.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 16799.00
Seagate Expansion Desktop 10TB, Harici Sabit Disk, 3.5 inç, USB 3.0, PC & Notebook, Data Rescue Services (STKP10000400)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

16.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 16839
Seagate 10 TB 3.5" Expansion USB 3.0 Taşınabilir Hard Disk STKP10000400

Satıcı: 7Renk

17.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 17849.00
Seagate 10 TB 3.5" Expansion USB 3.0 Taşınabilir Hard Disk STKP10000400

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

17.849,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 17849.03
10 TB SEAGATE EXPANSION DESKTOP STKP10000400 USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK

Satıcı: UZMANLARPC

18.628,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 18628.31
10 Tb Seagate 3.5 Expansıon STKP10000400 Taşınabilir Disk - İSİM VE AÇIKLAMA KISMINDAKİ BİLGİLER DOĞRUDUR

Satıcı: 7Renk

18.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 18799.00
10 TB SEAGATE 3.5 EXPANSION STKP10000400 TAŞINABİLİR DİSK

Satıcı: MAESKO

19.517,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 19517.54

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (10 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (10 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 179 mm
• Genişlik 42 mm
• Derinlik 125 mm
• Ağırlık 1.176 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Seagate Expansion Desktop Drive HDD İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Diskler

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (10 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.