Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (24 TB) Fiyatları

Seagate 24 Tb Expansıon STKP24000400 USB 3.0 3,5 '' Harici Sabit Disk - Siyah

Satıcı: ÇİÇEN TEKNOLOJİ | 6 yorum

38.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 38399.00
Seagate 24 Tb Expansıon STKP24000400 USB 3.0 (5 Yıl Resmı Distribütör Garantili) - Beyaz

Satıcı: ÇİÇEN TEKNOLOJİ

38.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 38399.00
Seagate 24 Tb Expansıon Stkp24000400 Usb 3.0 3.5 İnç Sabit Disk

Satıcı: OVY

39.989,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 39989.10
Seagate Expansion STKP24000400 24 TB 3.5" USB Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: OVY

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 39999.00
Seagate 24 Tb Expansıon STKP24000400 USB 3.0 (5 Yıl Resmı Distribütör Garantili)

Satıcı: OVY

41.709,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 41709.03
Seagate Expansion STKP24000400 24 TB 3.5" USB Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: ebz

42.284,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 42284.30
Seagate 24 TB Expansıon STKP24000400 USB 3.0 (5 YIL TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: OVY

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 42999.00
Seagate 24 Tb Expansıon Stkp24000400 Taşınabilir Usb 3.0 Disk

Satıcı: Netsiparis

43.482,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 43482.20
Seagate Expansion Desktop 24TB, Harici Sabit Disk, 3.5 inç, USB 3.0, PC & Notebook, Data Rescue Services (STKP24000400)

Satıcı: netsiparis

43.670,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 43680.3
24 TB SEAGATE 3.5 EXPANSION STKP24000400 TAŞINABİLİR DİSK

Satıcı: MAESKO

46.727,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 46727.81
Seagate 24 TB Expansıon STKP24000400 USB 3.0 (5 YIL TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: kuralay

49.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 49070.00
24 TB SEAGATE 3.5 EXPANSION STKP24000400 TAŞINABİLİR DİSK

Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR

55.578,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 55578.26

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (24 TB) Fiyat Geçmişi

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (24 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 178.75 mm
• Genişlik 41.9 mm
• Derinlik 125 mm
• Ağırlık 1.176 kg
• Renk Seçenekleri Siyah

Seagate Expansion Desktop Drive HDD (24 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.