Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: CEPCENTER | 299 yorum
6.264,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 6264.50 WD Elements WDBWLG0080HBK-EESN 8 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: GarajOnline
6.523,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 6523.45 Western Digital Elements Desktop 8 Tb Wdbwlg0080hbk 3.5" Usb 3.0 Tasinabilir DiskSatıcı: Size Outlet Bilişim
6.534,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
3 6534.74 WD Elements Masaüstü 8 TB Harici Hard Disk USB 3.0 (WDBWLG0080HBK-EESN)Satıcı: Garaj Online
6.563,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 6563.10 WD 3.5" 8TB Elements WDBWLG0080HBK SiyahSatıcı: HEDEF MARKET
6.602,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 6602.99 WD Elements Desktop Bwlg0080hbk-eesn 8tb 3.5" Usb 3.0 Taşınabilir HarddiskSatıcı: Maksimum Bilgisayar
6.708,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 6708.90 Wd 3.5" 8Tb Elements Wdbwlg0080hbk Siyah 6.719,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
7 6719.37 WD Elements WDBWLG0080HBK-EESN 8 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: GpnTeknoloji | 106 yorum
6.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
8 6749.00 WD Elements Desktop Bwlg0080hbk-eesn 8tb 3.5" Usb 3.0 Taşınabilir HarddiskSatıcı: Garaj Online Elektronik | 21 yorum
6.979,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 6979.68 WD Elements Desktop 8TB 3.5 USB 3.0 Wdbwlg0080Hbk-Eesn Taşınabilir HarddiskSatıcı: GpnTeknoloji
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 6999.00 Wd Wdbwlg0080Hbk-Eesn Elements 8 Tb 3.5 Usb 3.0 Taşınabilir Disk SiyahSatıcı: GpnTeknoloji
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 6999.00 WD 8TB Elements Desktop Siyah USB 3.0 3,5 (WDBWLG0080HBK-EESN) Taşınabilir Disk 7.071,00 TL + 15,00 TL Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
12 7081 Wd 8TB Elements 3.5" USB 3.0 WDBWLG0080HBK-EESN Taşınabilir DiskSatıcı: Smallman
7.885,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
13 7885.83 WD Elements WDBWLG0080HBK-EESN 8 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: MetaETicaret
7.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
14 7999.99 Western Digital Wd 8TB Elements 3.5" USB 3.0 WDBWLG0080HBK-EESN Taşınabilir DiskSatıcı: SMALLMAN
8.067,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 8067.73 Western Digital Wd 8TB Elements 3.5" USB 3.0 WDBWLG0080HBK-EESN Taşınabilir DiskSatıcı: onlinealisverisyap
8.792,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 8792.82 Wd 8TB Elements 3.5" USB 3.0 WDBWLG0080HBK-EESN Taşınabilir DiskSatıcı: Teknomeda Bilişim
8.800,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 8800.77 Western Digital Wd 8TB Elements 3.5" USB 3.0 WDBWLG0080HBK-EESN Taşınabilir DiskSatıcı: pazareyle
9.187,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 9187.27 Wd 8Tb Elements 3.5 İnç Usb 3.0 Wdbwlg0080Hbk-Eesn Taşınabilir Disk BeyazSatıcı: Nusrat Bilişim
12.216,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
19 12216.44