- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TEKNOSA
8.089,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 8089.00 Wd Elements 12TB 3,5 Inc USB 3.0 Taşınabilir Disk WDBWLG0120HBK-EESNSatıcı: Güvenlik Amiri | 132 yorum
8.386,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 8386.95 WD ELEMENTS DESKTOP 12TB 3.5 USB 3.0 BLACK WDBWLG0120HBK-EESNSatıcı: GpnTeknoloji
9.681,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 9681.07 WD ELEMENTS DESKTOP 12TB BLACK EMEASatıcı: GpnTeknoloji
9.775,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 9775.07 WD WDBWLG0120HBK-EESN Elements 12 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: GpnTeknoloji
9.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 9799.00 WD, 12TB Elements Masaüstü Harici Hard Disk USB 3.0 , WD, BWLG0120HBK, EESNSatıcı: GpnTeknoloji
9.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
6 9899.00 Wd 3.5 12Tb Elements Wdbwlg0120hbk Tasinabilir SiyahSatıcı: Garaj Onlıne
9.971,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 9971.13 WD WDBWLG0120HBK-EESN Elements 12 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: cumbaz | 13 yorum
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
8 9999.00 WD Elements 3.5" 12 TB WDBWLG0120HBK Harici Hard Disk Siyah 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 10009 WD Elements 12TB 3,5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: GpnTeknoloji
10.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 10099.00 Wd Wdbwlg0120Hbk-Eesn Elements 12 Tb 3.5 Usb 3.0 Taşınabilir Disk SiyahSatıcı: GpnTeknoloji
10.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 10099.00 Wd Elements 12Tb 3,5 İnc Usb 3.0 Tasinabilir Disk Wdbwlg0120hbk-Eesn 10.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
12 10299.00 WD WDBWLG0120HBK-EESN Elements 12 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: GarajOnline
10.896,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
13 10896.93 Western Digital Wd 12TB Elements 3,5 Inc USB 3.0 WDBWLG0120HBK-EESN Harici HarddiskSatıcı: SMALLMAN
11.668,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 11678.51 WD 12TB 3.5 ELEMENTS BLACK WDBWLG0120HBK-EESN USB 3.0 HARİCİ DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
12.090,00 TL + Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
15 12100 WD 12TB 3.5 ELEMENTS BLACK WDBWLG0120HBK-EESN USB 3.0 HARİCİ DİSKSatıcı: ZmTeknoloji
12.393,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
16 12393.12 WESTERN DIGITAL Wd 12TB Elements 3,5 Inc USB 3.0 WDBWLG0120HBK-EESN Harici HarddiskSatıcı: BilişimSE
12.822,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 12822.27 WD Western Digital 12TB Elements 3,5 İnc Usb 3.0 Wdbwlg0120Hbk-Eesn Harici Taşınabilir HarddiskSatıcı: pazareyle
12.999,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 13009.19 Western Digital Wd 12TB Elements 3,5 Inc USB 3.0 WDBWLG0120HBK-EESN Harici HarddiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
13.097,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 13097.92 WD WDBWLG0120HBK-EESN 12TB 3.5" Usb3.0 Elements Siyah - Taşınabilir DiskSatıcı: Seyhan Bilgisayar Sistemleri
13.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
20 13989.00