Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
WD Elements 18TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk WDBWLG0180HBK - Siyah
Satıcı: Nethouse | 47 yorum
24.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 24899.00
WD Elements Desktop 18 TB
Satıcı: GpnTeknoloji | 4 yorum
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 24999.00
WD Western Digital Elements Desktop WDBWLG0180HBK USB 3.0 3.5" 18 TB Harici Harddisk Satıcı: Nethouse
25.219,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 25219.03
WD ELEMENTS 18 TB 3.5" USB3.0 SIYAH (WDBWLG0180HBK-EESN) Satıcı: GpnTeknoloji
25.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 25999.01
WD ELEMENTS DESKTOP 18TB BLACK EMEA Satıcı: GpnTeknoloji
25.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
5 25999.01
WD Elements WDBWLG0180HBK-EESN 18 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah Satıcı: Nethouse
26.039,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 26039.07
WD Elements WDBWLG0180HBK-EESN 18 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah Satıcı: GpnTeknoloji
27.899,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
7 27899.07
Wd Elements 18Tb 3.5" Usb 3.0 Taşınabilir Disk Wdbwlg0180hbk
Satıcı: ylmzhome
47.055,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
8 47055.70
Wd Elements Desktop 18 Tb
Satıcı: ALKASAZ
59.746,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
9 59746.60
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM