Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Dönüş Hızı:

WD Elements Desktop HDD (14 TB) Fiyatları

Western Digital Elements Desktop WDBWLG0140HBK USB 3.0 3.5' 14 TB Harici Harddisk

Satıcı: Nethouse

21.339,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 21339.03
Western Digital Wd 14TB Elements 3.5" WDBWLG0140HBK-EESN Siyah Harici Disk

Satıcı: Nethouse

21.339,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 21339.03
WD Elements 14 TB Masaüstü Harici Sabit Sürücü, Usb 3.0 Ve Usb 2.0 İle Uyumlu, Yüksek Aktarım Hızları, Darbeye Dayanıklı, Sağlam Gövde (Siyah)

Satıcı: Nethouse

21.904,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

3 21914.06
Wd 14TB Elements 3.5" WDBWLG0140HBK-EESN Siyah Harici Disk

Satıcı: Nethouse

22.639,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 22639.64
WD WDBWLG0140HBK-EESN Elements 14 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk Siyah

Satıcı: Nethouse

22.639,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 22639.64
WD WDBWLG0140HBK-EESN Elements 14 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: Nethouse

22.784,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 22784.07
WD WDBWLG0140HBK-EESN Elements 14 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: ebz

23.341,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 23341.13
Wd 14TB Elements 3.5" WDBWLG0140HBK-EESN Siyah Harici Disk

Satıcı: Arslan Bilgisayar

24.003,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 24013
Wd 14Tb 3.5" Elements Wdbwlg0140hbk-Eesn Usb 3.0 Harici Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

24.435,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 24435.90
Wd 14Tb 3.5" Elements Wdbwlg0140hbk-Eesn Usb 3.0 Harici Disk

Satıcı: kasvabilişim

24.466,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 24466.40
Wd 14TB 3.5" Elements WDBWLG0140HBK-EESN USB 3.0 Harici Disk - Siyah

Satıcı: ZmTeknoloji

27.281,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 27281.52
Wd WDBWLG0140HBK-EESN, Elements, 14TB, 3.5", Usb3.0, Taşınabilir, Harici Hdd, Siyah

Satıcı: MELİENTE | 4 yorum

33.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 33500.00

WD Elements Desktop HDD (14 TB) Fiyat Geçmişi

WD Elements Desktop HDD (14 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 166 mm
• Genişlik 135 mm
• Derinlik 48 mm
• Ağırlık 950 g
• Renk Seçenekleri Siyah

WD Elements Desktop HDD (14 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.