Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek (128 GB) Fiyatları

Kingston 128GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black/Blue Flash Bellek

Satıcı: CNK

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 699.00
128Gb Usb3.2 Dtxg2/128Gb Exodıa Kıngston

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

755,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 755.90
Kingston DTXG2-128GB 128GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black-Blue Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

806,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 806.45
Kingston DTXG2-128GB 128GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black-Blue Flash Bellek

Satıcı: netsipariş

808,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 808.20
Kingston 128GB Usb3.2 DTXG2/128GB Exodıa Kıngston - 128 GB

Satıcı: elitstore

829,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 829.08
Kingston DTXG2-128GB 128GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black-Blue Flash Bellek

Satıcı: elitstore

829,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 829.08
Kingston 128Gb Exodia Usb 3.2 Flash Bellek, Dtxg2/128Gb

Satıcı: ElitStore

829,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 829.10
KINGSTON 128GB DataTraveler Exodia GEN2 USB 3.2 USB Bellek 823,65 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 833.65
Kingston DTXG2-128GB 128GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black-Blue Flash Bellek

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

1.182,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1182.64
Kingston Dtxg2-128Gb 128Gb Portable Usb 3.2 Gen 1 Datatraveler Exodia Black-Blue Flash Bellek

Satıcı: pazareyle

1.230,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 1230.85

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek (128 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 60.8 mm
• Genişlik 21.4 mm
• Derinlik 10.4 mm
• Ağırlık 9.3 g
• Renk Seçenekleri Mavi

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.