Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek (256 GB) Fiyatları

256GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black/Blue

Satıcı: netsiparis

1.599,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 1609.3
256Gb Usb3.2 Dtxg2/256Gb Exodıa Kıngston

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.577,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1577.90
Kingston DTXG2-256GB 256GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black-Green Flash Bellek

Satıcı: netsipariş

1.633,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 1633.00
Kingston Dtxg2/256Gb - 256Gb Portable Usb 3.2 Gen 1 Datatraveler Exodia Black-Green Flash Bellek

Satıcı: Kraft Online

1.642,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1642.90
Kingston DTXG2-256GB 256GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black-Green Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

1.713,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 1713.16
Kingston DTXG2-256GB 256GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black-Green Flash Bellek

Satıcı: netsiparis

1.719,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 1719.46
Kingston 256GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black/Green Flash Bellek

Satıcı: PAXHA

1.774,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1774.00
Kingston 256GB Usb3.2 DTXG2/256GB Exodıa Kıngston - 256 GB

Satıcı: Kraft Online

1.796,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1796.90
KINGSTON 256GB DataTraveler Exodia GEN2 USB 3.2 USB Bellek 2.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 2219.00
Kingston DTXG2-256GB 256GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black-Green Flash Bellek

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

2.249,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2249.28
Kingston Dtxg2-256Gb 256Gb Portable Usb 3.2 Gen 1 Datatraveler Exodia Black-Green Flash Bellek

Satıcı: pazareyle

2.429,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 2429.62

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek (256 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 60.8 mm
• Genişlik 21.4 mm
• Derinlik 10.4 mm
• Ağırlık 9.3 g
• Renk Seçenekleri Yeşil

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.