Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
512GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black/Blue Satıcı: netsiparis
3.343,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
1 3353.3
Kıngston Kingston 512Gb Exodia G2 Dtxg2/512Gb
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
3.280,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 3280.00
Kingston 512GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black/Purple Flash Bellek Satıcı: CNK
3.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 3299.00
Kingston DTXG2-512GB 512GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black-Purple Flash Bellek Satıcı: netsipariş
3.340,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 3340.80
Kingston Dtxg2/512Gb - 512Gb Portable Usb 3.2 Gen 1 Datatraveler Exodia Black-Purple Flash Bellek
Satıcı: Kraft Online
3.399,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 3399.20
Kingston DTXG2-512GB 512GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black-Purple Flash Bellek Satıcı: netsiparis
3.483,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 3483.94
Kingston DTXG2-512GB 512GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black-Purple Flash Bellek Satıcı: ONMARKTR
3.585,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 3585.09
Kingston Dtxg2-512Gb 512Gb Portable Usb 3.2 Gen 1 Datatraveler Exodia Black-Purple Flash Bellek Satıcı: pazareyle
4.684,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
8 4684.86
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM