Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek (64 GB) Fiyatları

Kingston 64GB USB3.2 DTXG2/64GB EXODIA

Satıcı: CNK

489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 489.00
64Gb Usb3.2 Dtxg2/64Gb Exodıa Kıngston

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

503,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 503.70
Kingston Dtxg2-64Gb 64Gb Portable Usb 3.2 Gen 1 Datatraveler Exodia Black Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

524,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 524.50
Kingston DTXG2-64GB 64GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

539,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 539.44
KINGSTON 64GB DataTraveler Exodia GEN2 USB 3.2 USB Bellek 500,65 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 510.65
Kingston DTXG2-64GB 64GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black Flash Bellek

Satıcı: netsipariş

565,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 565.40
Kingston 64GB Usb3.2 DTXG2/64GB Exodıa Kıngston - 256 GB

Satıcı: Kraft Online

589,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 589.30
Kingston 64GB USB3.2 DTXG2/64GB EXODIA

Satıcı: PAXHA

595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 595.00
Kingston DTXG2-64GB 64GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black Flash Bellek

Satıcı: netsiparis

616,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 616.42
Kingston Dtxg2-64Gb 64Gb Portable Usb 3.2 Gen 1 Datatraveler Exodia Black Flash Bellek

Satıcı: pazareyle

800,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 800.26

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek (64 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek (64 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 60.8 mm
• Genişlik 21.4 mm
• Derinlik 10.4 mm
• Ağırlık 9.3 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston DataTraveler Exodia G2 Flash Bellek (64 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.