Malzeme:
Yükseklik (Büyük Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Pierre Cardin Kumaş Büyük Boy Valiz Fiyatları

Pierre Cardin 4200 BÜYÜK BOY Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Tekerlekli Valiz SİYAH Büyük Boy Beden

Satıcı: byHAKAN

5.101,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5101.24
Pierre Cardin 4200 BÜYÜK BOY Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Tekerlekli Valiz ANTRESİT Büyük Boy Beden

Satıcı: byHAKAN

5.522,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5522.45
Pierre Cardin Antrasit Ultra Hafif Kumaş Büyük Boy Valiz

Satıcı: ERC Çanta Valiz Store

6.215,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 6215.20
Pierre Cardin Lacivert Ultra Hafif Kumaş Büyük Boy Valiz

Satıcı: ERC Çanta Valiz Store

6.215,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 6215.20
Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Büyük Boy Valiz Siyah 04Pc6000

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

6.341,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6341.00
Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Büyük Boy Valiz Siyah 04Pc4200

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

6.341,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6341.00
Pierre Cardin Pıerre Cardın Büyük Boy Bavul ABS Malzemeden Siyah Teleskopik Saplı 04Pc4200-01

Satıcı: valizcim | 34 yorum

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 6499.00
Pierre Cardin 6000 Büyük Boy Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Tekerlekli Valiz - Siyah

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE | 5 yorum

7.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 7259.00
Pierre Cardin Siyah Unisex Çekçekli Kumaş Valiz 04PC4200-01-S 8.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 8479.00
Pierre Cardin 04pc4200 Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Siyah Büyük Boy Valiz 10.679,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 10679.99
Pierre Cardin 04pc6000 Kumaş Siyah Büyük Boy Valiz 10.679,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 10679.99

Pierre Cardin Kumaş Büyük Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Pierre Cardin Kumaş Büyük Boy Valiz Temel Özellikleri

4 adet
Var

Pierre Cardin Kumaş Büyük Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BÜYÜK BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Büyük Boy) 120 L
• Yükseklik (Büyük Boy) 75 cm
• Genişlik (Büyük Boy) 48 cm
• Derinlik (Büyük Boy) 30 cm
• Ağırlık (Büyük Boy) 3.2 kg

Pierre Cardin Kumaş Büyük Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.