Malzeme:
Yükseklik (Orta Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Pierre Cardin Kumaş Orta Boy Valiz Fiyatları

Pierre Cardin Ultra Light Siyah Kumaş Unisex Orta Boy Valiz_x000D_ 04pc4200-02

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

4.782,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 4782.41
Pierre Cardin Mor Ultra Hafif Kumaş Orta Boy Valiz 3'lü Set Beden

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE

5.033,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 5033.00
Pierre Cardin Lacivert Ultra Hafif Kumaş Orta Boy Valiz 3'lü Set Beden

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE

5.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5110.00
Pierre Cardin Antrasit Ultra Hafif Kumaş Orta Boy Valiz

Satıcı: ERC Çanta Valiz Store

5.319,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 5319.20
Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Orta Boy Valiz Mor 04Pc4200

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

5.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5559.00
Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Orta Boy Valiz Siyah 04Pc4200

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

5.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5559.00
Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Orta Boy Valiz Mor 04pc4200 Mor

Satıcı: cantapark-ucuzvaliz

5.622,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 5622.30
Pierre Cardin 4200 60 CM Unisex Orta Boy Bavul siyah

Satıcı: cantapark-ucuzvaliz

5.622,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 5622.30
Pierre Cardin Siyah Unisex Çekçekli Kumaş Valiz 04PC4200-02-S 5.647,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 5647.20
Pierre Cardin 6000 Orta Boy Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Tekerlekli Valiz - Siyah

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE

5.939,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 5939.10
Pierre Cardin 6000 Orta Boy Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Tekerlekli Valiz - Mor

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE

5.984,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 5984.10
Pierre Cardin Pc8200 Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Siyah Orta Boy Valiz 9.419,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 9419.99
Pierre Cardin 04pc4200 Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Mor Orta Boy Valiz 9.419,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 9419.99

Pierre Cardin Kumaş Orta Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Pierre Cardin Kumaş Orta Boy Valiz Temel Özellikleri

4 adet
Var

Pierre Cardin Kumaş Orta Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Orta Boy Valiz
• Tekerlek Sayısı 4 adet
• Malzeme Kumaş
• Çekme Kolu Var
• Üst Tutma Kolu Var
• Yan Tutma Kolu Var
• Gizli Körük Var
• Kelebek Kayış Var
• Kilit Sistemi Var
• Kilit Tipi Şifreli Kilit
• Renk Seçenekleri Bordo Gri Lacivert Siyah
• Diğer Özellikler Fermuarlı Cep Bölme

ORTA BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Orta Boy) 80 L
• Yükseklik (Orta Boy) 65 cm
• Genişlik (Orta Boy) 43 cm
• Derinlik (Orta Boy) 25 cm
• Ağırlık (Orta Boy) 2.8 kg

Pierre Cardin Kumaş Orta Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.