Malzeme:
Yükseklik (Orta Boy):
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var

Pierre Cardin Kumaş Orta ve Kabin Boy 2'li Valiz Seti Fiyatları

Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş 2'li Valiz Seti Orta Boy - Kabin Boy Pc6000 Kabin Beden

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE

8.296,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 8296.14
Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş 2'li Valiz Seti Orta Boy - Kabin Boy Pc6000 Kabin Beden

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE

8.665,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 8665.30
Pierre Cardin 2'li Valiz Seti Orta Ve Kabin Boy Lüx Kumaş Valiz Antrasit 04pc6000

Satıcı: ERC Çanta Valiz Store

8.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 8799.20
Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Orta Ve Kabin 2'Li Valiz Seti Ultra Light Hafif Kumaş Valiz Mor Pc4200

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

10.174,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10174.50
Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş 2'Li Valiz Seti Orta Boy - Kabin Boy Siyah Pc4200

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

10.174,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 10174.50
Pierre Cardin 2'li Valiz Seti Orta Ve Kabin Boy Lüx Kumaş Valiz Antrasit 04pc6000

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE | 5 yorum

11.597,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 11597.60
Pierre Cardin 2'li Valiz Seti Orta Ve Kabin Boy Lüx Kumaş Valiz Siyah 04pc6000

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE | 5 yorum

11.597,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 11597.60
Pierre Cardin PİERRE CARDİN PC6000 KUMAŞ YÜZEY 3'LÜ SET VALİZ (BÜYÜK BOY + ORTA BOY + KABİN BOY)

Satıcı: ERC Çanta Valiz Store

14.192,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 14192.69
Pierre Cardin Pc4200 Ultra Light Hafif Kumaş Orta Boy ve Kabin Boy Mor 2'li Valiz Seti 16.659,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 16659.99
Pierre Cardin Pc4200 Ultra Light Hafif Lux Kumaş Orta Boy ve Kabin Boy Siyah 2'li Valiz Seti 16.659,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 16659.99

Pierre Cardin Kumaş Orta ve Kabin Boy 2'li Valiz Seti Fiyat Geçmişi

Pierre Cardin Kumaş Orta ve Kabin Boy 2'li Valiz Seti Temel Özellikleri

4 adet
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Pierre Cardin Kumaş Orta ve Kabin Boy 2'li Valiz Seti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ORTA BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Orta Boy) 80 L
• Yükseklik (Orta Boy) 65 cm
• Genişlik (Orta Boy) 43 cm
• Derinlik (Orta Boy) 25 cm
• Ağırlık (Orta Boy) 2.8 kg

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Kabin Boy) 47.5 L
• Yükseklik (Kabin Boy) 55 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 36 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 21 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.2 kg

Pierre Cardin Kumaş Orta ve Kabin Boy 2'li Valiz Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.