Malzeme:
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Pierre Cardin Kumaş Kabin Boy Valiz Fiyatları

Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Kabin Boy Valiz Kahve 04pc4200 Kahverengi

Satıcı: DGN

3.719,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 3719.99
Pierre Cardin Siyah Ultra Hafif Kumaş Kabin Boy Valiz 3'lü Set Beden

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE

3.994,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 3994.60
Pierre Cardin Antrasit Ultra Hafif Kumaş Kabin Boy Valiz 3'lü Set Beden

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE

4.042,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 4042.16
Pierre Cardin 6000SX Kumaş Kabin Boy Valiz - Siyah

Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE

4.209,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 4209.30
Pierre Cardin Ultra Light Kumaş Kabin Boy Valiz Antrasit Pc7050

Satıcı: ELATAE

4.249,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4249.20
Pierre Cardin Mor Ultra Hafif Kumaş Kabin Boy Valiz

Satıcı: ERC Çanta Valiz Store

4.447,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4447.20
Pierre Cardin Antrasit Ultra Hafif Kumaş Kabin Boy Valiz

Satıcı: ERC Çanta Valiz Store

4.447,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 4447.20
Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Kabin Boy Valiz PC8200 Siyah

Satıcı: Cadde Çanta

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 4809
Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Kabin Boy Valiz Mor 04pc4200 Mor

Satıcı: cantapark-ucuzvaliz

4.859,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 4859.75
Pierre Cardin Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Kabin Boy Valiz Lacivert 04Pc4200

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

4.896,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4896.00
Pierre Cardin Pc7050 Ultra Light Kumaş Antrasit Kabin Boy Valiz 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4999.00
Pierre Cardin Kabin Boy Kumaş Valiz Ultra Light Sessiz 8 Tekerlek Uçak Kabin Uyumlu - Siyah

Satıcı: ELATAE

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 5599.00
Pierre Cardin 04pc4200 Ultra Light Hafif Lüx Kumaş Mor Kabin Boy Valiz 7.889,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 7889.99

Pierre Cardin Kumaş Kabin Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Pierre Cardin Kumaş Kabin Boy Valiz Temel Özellikleri

4 adet
Var

Pierre Cardin Kumaş Kabin Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kabin Boy Valiz
• Tekerlek Sayısı 4 adet
• Malzeme Kumaş
• Çekme Kolu Var
• Üst Tutma Kolu Var
• Yan Tutma Kolu Var
• Gizli Körük Var
• Kelebek Kayış Var
• Kilit Sistemi Var
• Kilit Tipi Şifreli Kilit
• Renk Seçenekleri Bordo Gri Lacivert Siyah
• Diğer Özellikler Fermuarlı Cep Bölme

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Kabin Boy) 47.5 L
• Yükseklik (Kabin Boy) 55 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 36 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 21 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.2 kg

Pierre Cardin Kumaş Kabin Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.