Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
22.265,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
1 22265.73 Intel Core i9-13900 2 GHz LGA1700 36 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: ramazanmutlu
22.455,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 22455.90 Intel Core i9-13900 2 GHz LGA1700 36 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
22.975,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 22975.92 Intel Core i9-13900 2 GHz LGA1700 36 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: zmteknoloji
23.426,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
4 23426.89 Intel Core I9-13900 2.0ghz (turbo 5.60ghz) 36mb Cache 24 Çekirdek Lga1700 13.nesil IşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
23.980,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 23980.00 Intel Core i9 13900 2 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: ZmTeknoloji | 2 yorum
24.551,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 24551.64 INTEL CORE i9-13900 2.0Ghz 36MB 1700p 13.NesilSatıcı: İntekzo
25.515,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 25515.79 INTEL i9-13900 24 Core, 2.00Ghz, 36Mb, 65W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan VAR)Satıcı: corebilgisayar
26.872,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 26882 Intel Core I9-13900f 2.0ghz 36mb 1700p 13.nesilSatıcı: Sepetist
27.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 27179.00 Intel Core i9-13900 36 MB 2.00 GHz 24 Çekirdek Önbellek İşlemciSatıcı: Sepetist
27.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 27179.00 Intel Core I9-13900 2.0Ghz 36Mb 1700P 13.NesilSatıcı: Ucuz Sepet
27.244,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
11 27244.66 Intel Core I9 13900 68mb 24çekirdekli O/b Uhd Vga 1700p 65w Kutulu FanlıSatıcı: MB TEKNOLOJİ
27.301,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
12 27301.23 Intel Core I9-13900 2.0ghz (turbo 5.60ghz) 36mb Cache 24 Çekirdek Lga1700 13.nesil IşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
27.976,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 27976.56 Intel Core i9 13900 2 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Hızlı Stok
30.277,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
14 30277.50