Çekirdek:
24
İş Parçacığı:
32
Temel Frekans:
2.0 GHz
Artırılmış Frekans:
5.6 GHz
Bellek Hızı:
Önbellek L1:
1.9 MB
Önbellek L2:
32 MB
Önbellek L3:

Intel Core i9-13900F Fiyatları

INTEL Core i9 13900F TRAY 2.0GHz 36MB 1700 Kutusuz, Fansız

Satıcı: Magic Teknoloji

21.749,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 21749.99
Intel Core İ9-13900F 5.60GHz 24 Çekirdek 32MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 22.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 22339.00
Intel S1700 Core i9 13900F Tepsi GEN13

Satıcı: Magic Teknoloji

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 23009
INTEL CORE i9-13900F 2.00GHZ 24 CEKIRDEK 36MB TRAY

Satıcı: incehesap

23.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 23269.00
Intel Core I9-13900F 2.00GHZ 24 Cekırdek 36MB Tray

Satıcı: magicteknoloji

23.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 23499.99
Intel Core I9-13900F 2.00GHZ 24 Cekırdek 36MB Tray

Satıcı: ASEMPİ

23.790,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 23790.39
Intel Core İ9-13900F 5.60GHz 24 Çekirdek 32MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci

Satıcı: incehesap

24.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 24029
Intel Core İ9-13900F 2.00Ghz 24 Cekırdek 36Mb Tray

Satıcı: Ucuz Sepet

24.553,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 24553.90
INTEL CORE i9-13900F 2.00GHZ 24 CEKIRDEK 36MB TRAY

Satıcı: onlinealisverisyap

24.937,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 24937.28
INTEL CORE i9-13900F 2.00GHZ 24 CEKIRDEK 36MB TRAY

Satıcı: UZMANLARPC

25.111,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 25111.87
Intel Core İ9-13900F 2.00Ghz 24 Cekırdek 36Mb Tray

Satıcı: hedefmarket

26.783,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 26783.50

Intel Core i9-13900F Fiyat Geçmişi

Intel Core i9-13900F Temel Özellikleri

24
32
2.0 GHz
5.6 GHz
1.9 MB
32 MB
Bellek Türü:
Çıkış Yılı:
PCIe Sürümü:
5.0
Isı Yayma Kapasitesi (TDP):

Intel Core i9-13900F Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

• Çekirdek 24
• Performans Çekirdeği 8
• Verimlilik Çekirdeği 16
• İş Parçacığı 32
• Temel Frekans 2.0 GHz
• Artırılmış Frekans 5.6 GHz
• Yapay Zeka (YZ) Yok
• Çarpan Kilidi Kapalı (Kilitli)
• Önbellek L1 1.9 MB
• Önbellek L2 32 MB
• Önbellek L3 36 MB
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 65 W

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Soket LGA1700
• Sıcaklık 100 °C
• Dahili Grafik İşlemci Yok
• Transistör Mesafesi 10 nm

İŞLEMCİ DESTEĞİ İŞLEMCİ DESTEĞİ

• Bellek Türü DDR5
• Bellek Hızı 5600 MHz
• 2.Bellek Türü DDR4
• 2.Bellek Hızı 3200 MHz
• Bellek Kanalı 2
• ECC Bellek Desteği Yok
• PCIe Sürümü 5.0
• PCIe Hattı Sayısı 20

Intel Core i9-13900F Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.