Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 6 yorum
28.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 28999.99 Intel Core i9-13900KS 3.2 GHz LGA1700 36 MB Cache 150 W İşlemciSatıcı: DmaxTeknoloji | 6 yorum
29.349,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 29349.12 Intel Raptor Lake i9-13900KS 1700Pin Fansız (Box)Satıcı: DmaxTeknoloji | 3 yorum
29.349,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 29349.12 Intel Core i9 13900KS 6.0 Ghz 24 Çekirdek 36MB 1700p 10nm İşlemci 29.558,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 29568 Intel Raptor Lake İ9 13900Ks 3.20 Ghz 1700Pin Fansız (Box)Satıcı: Arslan Bilgisayar
29.688,00 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 29698 INTEL CORE i9 13900KS 68MB 24çekirdekli O/B UHD 1700p 150w Kutulu+Fansız 29.776,00 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 29786 Intel Core İ9 13900Ks 13. Nesil Soket 1700 3.0Ghz 30Mb L3 10Nm IslemciSatıcı: TEBİLON
30.079,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
7 30079.04 INTEL Core i9-13900KS 3.2 GHz LGA1700 36 MB Cache 150 W BOX İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
30.720,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
8 30720.00 Intel Core i9 13900KS 3,2 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji
30.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
9 30999.99 Intel Core i9 13900KS 3,2 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: DmaxTeknoloji
31.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
10 31500.00 Intel Raptor Lake İ9-13900Ks 1700Pin Fansiz Box 31.733,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 31733.46 Intel Core I9 13900ks 68mb 24çekirdekli O/b Uhd 1700p 150w Kutulu FansızSatıcı: onlinealisverisyap
31.740,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 31740.66 Intel Core I9-13900ks 3.2 Ghz Lga1700 36 Mb Cache 150 W Box IşlemciSatıcı: NETSİPARİS
32.316,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 32316.30