Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A++
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
20 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.01 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
186 kWh

Daikin Shira Eco 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyatları

Daikin Shira Eco FTXP35N9 A++ 12000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Gama Ev Aletleri | 2 yorum

55.335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 55335.00
Daikin Shira Eco FTXP35N9 A++ 12000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ SAN VE TİC LTD | 2 yorum

55.934,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 55934.85
Daikin Shira Eco FTXP35N A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

61.054,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 61054.08
Daikin Shira Eco 12000 BTU/h FTXP35N9 Inverter Klima R32

Satıcı: SB Klima

61.270,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 61270.55
Daikin Shira Eco FTXP35N A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: sanaleşya

61.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 61599.00
Daikin Shira Eco Ftxp35n A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Galeribeyaz

63.100,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 63100.10
Daikin Shira Eco Ftxp35n A++ 12000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Sanalesya

63.100,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 63100.10
Daikin Shira Eco 12000 Btu/h | Ftxp35n9 Inverter Klima R32

Satıcı: Daikin Türkiye

65.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 65530.00
Daikin Shira Eco FTXP35N A++ 12000 BTU/H Inverter Klima

Satıcı: Daikin_Turkiye

65.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 65530.00
Daikin Shira Eco FTXP35N A++ 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Sanaleşya

67.103,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 67103.04
Daikin Shira Eco 12000 Btu/h A Ftxp35n9 Wi-fi Inverter Klima R32

Satıcı: Sanal Eşya

69.574,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 69574.00

Daikin Shira Eco 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Shira Eco 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
20 dB
1.01 kW
1 kW
186 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
845 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Shira Eco 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 11.900 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.01 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 186 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.62

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 13.600 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 845 kWh
• Isıtma Verimliliği A++
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.68

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 20 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 43 dB
• İç Ünite Ses Gücü 58 dB
• Genişlik 770 mm
• Yükseklik 286 mm
• Derinlik 225 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 48 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 62 dB
• Dış Ünite Genişlik 658 mm
• Dış Ünite Yükseklik 550 mm
• Dış Ünite Derinlik 275 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daikin Shira Eco 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.