Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Daikin Shira Eco A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima
Satıcı: İRAY YAPI MALZEMELERİ SAN VE TİC LTD
46.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 46500.00
Daikin Shira Eco FTXP25N9 A++ 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE
50.494,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 50494.08
Daikin Shira Eco 9000 BTU/h FTXP25N9 Inverter Klima R32 Satıcı: SB Klima
55.211,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 55211.75
Daikin Shira Eco 9000 Btu/h | Ftxp25n9 Inverter Klima R32 Satıcı: Daikin Türkiye
59.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 59050.00
Daikin Shira Eco FTXP25N9 A++ 9.000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima Satıcı: Daikin_Turkiye
59.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 59050.00
Daikin Shira Eco; (N SERİSİ); Standart Online Controller; Ftxp25n9.01; A ; 9000 Btu/h; 2,5 Kw; Inve Satıcı: KARAMANOĞLU MÜHENDİSLİK
64.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 64990.00
Daikin Shira Eco; (N Serisi); Standart Online Controller; FTXP25N9.01; A++; 9000 BTU/h; 2,5 kW; Inverter; R32 Gazlı; Duvar Tipi Klima Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik
68.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 68500.00