Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Daikin Shira Eco 24000 Btu/H Ftxp71n Inverter Klima R32 Duvar Tipi Split Klima
Satıcı: Gürsoy
101.248,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 101248.10
Daikin Shira Eco 24000 BTU/h FTXP71N Inverter Klima R32 Satıcı: SB Klima
109.217,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 109217.35
Daikin Shira Eco FTXP71N A++ 24000 BTU/h Wi-Fi Inverter Duvar Tipi Klima
Satıcı: ucuzaklimacom
109.740,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 109740.00
Daikin Shira Eco (N SERİSİ) Standart Online Controller Tr.ftxp71n.02; 24.000btu/h; 7,1kw; A ; R32 G Satıcı: KARAMANOĞLU MÜHENDİSLİK
127.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 127500.00
Daikin Shira Eco (N Serisi) Standart Online Controller TR.FTXP71N.02; 24.000BTU/h; 7,1kW; A++; R32 GAZLI Inverter Klima Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik
134.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 134200.00
22.000 BTU
100.559,25 TL
24.000 BTU
101.248,10 TL