Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A+
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
27 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
1.385 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
1.579 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
240 kWh

Daikin Shira Eco 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyatları

Daikin Shira Eco N Serisi TR.FTXP50N.01 A++ 18000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Galeri Beyaz | 4 yorum

81.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 81799.00
Daikin Shira Eco N Serisi TR.FTXP50N.01 A++ 18000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Premium Klima | 4 yorum

82.072,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 82072.50
Daikin Shira Eco Ftxp50n A++ 18000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Galeribeyaz

85.350,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 85350.10
Daikin Shira Eco Ftxp50n A++ 18000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Sanalesya

85.350,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 85350.10
Daikin Shira Eco (N Serisi) Standart Online Controller TR.FTXP50N.01; 18.000BTU/h; 5,0kW; A++; R32 GAZLI Inverter Klima

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

87.838,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 87838.08
Daikin Shira Eco 18000 BTU/h FTXP50N9 Inverter Klima R32

Satıcı: SB Klima

88.535,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 88535.15
Daikin Shira Eco FTXP50N A++ 18000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: GaleriBeyaz

92.063,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 92063.04
Daikin R32 FTXP50N Shira Eco A++ 18000 Btu/h İnverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Daikin_Turkiye

94.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 94690.00
Daikin Shira Eco (N Serisi) Standart Online Controller TR.FTXP50N.01; 18.000BTU/h; 5,0kW; A++; R32 GAZLI Inverter Klima

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

109.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 109500.00

Daikin Shira Eco 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Shira Eco 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
A+
27 dB
1.385 kW
1.579 kW
240 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
1463 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Shira Eco 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 17.000 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 1.385 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 240 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 7.3

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 20.400 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 1.579 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 1463 kWh
• Isıtma Verimliliği A+
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.42

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 27 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 43 dB
• İç Ünite Ses Gücü 59 dB
• Genişlik 990 mm
• Yükseklik 295 mm
• Derinlik 263 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 47 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 61 dB
• Dış Ünite Genişlik 870 mm
• Dış Ünite Yükseklik 734 mm
• Dış Ünite Derinlik 373 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daikin Shira Eco 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.