Soğutma Kapasitesi:
Isıtma Kapasitesi:
Soğutma Verimliliği:
A++
Isıtma Verimliliği:
A++
İç Ünite Ses Basıncı (Düşük):
19 dB
Soğutma Güç Tüketimi:
0.5 kW
Isıtma Güç Tüketimi:
0.52 kW
Yıllık Soğutma Güç Tüketimi:
103 kWh

Daikin Shira Eco 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Fiyatları

Daikin Shira Eco 7000 Btu/h FTXP20N9 Inverter Klima R32

Satıcı: Premium Klima

48.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 48360.00
Shira Eco 7000 BTU/h | FTXP20N9 Inverter Klima R32

Satıcı: Daikin Türkiye

52.259,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 52259.50
Daikin Shira Eco 7000 Btu/h | Ftxp20n9 Inverter Klima R32

Satıcı: Daikin Türkiye

55.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 55010.00
Daikin Shira Eco FTXP20N 7000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

Satıcı: Daikin_Turkiye

55.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 55010.00
Daikin Shira Eco; (N Serisi); Standart Online Controller; FTXP20N9.01; A++; 7000 Btu/h; 2,0 Kw; Inverter; R32 Gazlı; Duvar Tipi Klima - Daikin Shira Eco

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

59.427,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 59427.00
Daikin Shira Eco 7000 BTU/h FTXP20N9 Inverter Klima R32

Satıcı: SB Klima

60.511,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 60511.00
Daikin Shira Eco; (N SERİSİ); Standart Online Controller; Ftxp20n9.01; A ; 7000 Btu/h; 2,0 Kw; Inve

Satıcı: KARAMANOĞLU MÜHENDİSLİK

60.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 60700.00
Daikin Shira Eco; (N Serisi); Standart Online Controller; FTXP20N9.01; A++; 7000 BTU/h; 2,0 kW; Inverter; R32 Gazlı; Duvar Tipi Klima

Satıcı: Karamanoğlu Mühendislik

63.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 63900.00

Daikin Shira Eco 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Fiyat Geçmişi

Daikin Shira Eco 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Temel Özellikleri

A++
19 dB
0.5 kW
0.52 kW
103 kWh
Yıllık Isıtma Güç Tüketimi:
662 kWh
Klima Teknolojisi:
Gaz Tipi:
Kapasite Sınıfı:

Daikin Shira Eco 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Özellikleri

SOĞUTMA

• Soğutma Kapasitesi 6.800 BTU
• Soğutma Güç Tüketimi 0.5 kW
• Yıllık Soğutma Güç Tüketimi 103 kWh
• Soğutma Verimliliği A++
• SEER (Sezonsal Verimlilik) 6.79

ISITMA

• Isıtma Kapasitesi 8.500 BTU
• Isıtma Güç Tüketimi 0.52 kW
• Yıllık Isıtma Güç Tüketimi 662 kWh
• Isıtma Verimliliği A++
• SCOP (Sezonsal Verimlilik) 4.69

İÇ ÜNİTE

• İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) 19 dB
• İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) 39 dB
• İç Ünite Ses Gücü 55 dB
• Genişlik 770 mm
• Yükseklik 286 mm
• Derinlik 225 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

DIŞ ÜNİTE

• Dış Ünite Ses Basıncı 46 dB
• Dış Ünite Ses Gücü 60 dB
• Dış Ünite Genişlik 658 mm
• Dış Ünite Yükseklik 550 mm
• Dış Ünite Derinlik 275 mm
• Soğutma Çalışma Aralığı -10°C/46°C
• Isıtma Çalışma Aralığı -15°C/18°C

TEKNİK ÖZELLİKLER

DOKÜMANLAR

Daikin Shira Eco 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.