4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell P2425D Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell P2425D Monitör Fiyatları

Dell P2425D 23.8 2560X1440 Wqhd 100Hz 5ms HDMI Dp Type-C IPS Monitör - Gri - Siyah

Satıcı: ülgen bilgisayar

10.071,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 10071.90
Dell Pro Plus P2425d 23.8" 100hz 5ms Hdmı+dp+usb-c Wqhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

10.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 10159.00
Dell 23.8" Pro 24 Plus P2425D 5Ms 100Hz Hdmı-Dp Typec Kurumsal Monitör 2560X1440

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

10.791,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 10791.25
Dell P2425D 23.8 2560x1440 WQHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C IPS Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

10.930,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 10930.93
Dell Pro 24 Plus P2425d 23.8 2560X1440 Wqhd 100Hz 5Ms Hdmı Dp Type-C Ips Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

11.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 11269.00
Dell Pro Plus P2425d 23.8" 100hz 5ms Hdmı+dp+usb-c Wqhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: ülgenbilgisayar

11.538,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 11538.32
Dell Pro 24 Plus QHD Monitör - P2425D 2560x1440 100Hz 5ms IPS DP HDMI Pivot VESA

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

11.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 11610
Dell P2425D Pro Plus 23.8 inç 100Hz 5ms 2K WQHD IPS Pivot Monitör – 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 11.799,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 11809
Dell P2425D Pro Plus 23.8 inç 100Hz 5ms 2K WQHD IPS Pivot Monitör – 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 11.799,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 11809
Dell 23.8" Ips Pro 24 Plus P2425d 5Ms 100Hz Hdmı-Dp Typec Pıvot Kurumsal Monitör 2560X1440

Satıcı: onlinealisverisyap

12.528,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 12528.10
Dell 23.8 P2425D WQHD 5MS 100HZ HDMI+DP PIVOT IPS MONITOR

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

12.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 12549.00
Dell P2425D 23.8 2560x1440 WQHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C IPS Monitör

Satıcı: Betaplus

12.930,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 12930.24
Dell P2425D 23.8 2560x1440 WQHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C IPS Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.297,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 13297.73
Dell 23.8 P2425D WQHD 5MS 100HZ HDMI+DP PIVOT IPS MONITOR

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

14 13439.00
Dell 23.8" Pro 24 Plus P2425D 5ms 100HZ Hdmı-Dp Typec Kurumsal Monitör 2560X1440 - 60 Hz - 14 inç

Satıcı: netsiparis

14.005,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 14005.50
23.8 DELL P2425D WQHD 5MS 100HZ HDMI+DP PIVOT IPS MONITOR

Satıcı: ACF Teknoloji

16.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

16 16765.00

Dell P2425D Monitör Fiyat Geçmişi

Dell P2425D Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell P2425D Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 538.7 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 496.55 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 181.54 mm
• Ekran Genişliği 538.7 mm
• Ekran Yüksekliği 315.25 mm
• Ekran Derinliği 49.74 mm
• Ekran Ağırlığı 3.78 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.61 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 75 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell P2425D Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Dell P2425D Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.