4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell P3225DE Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell P3225DE Monitör Fiyatları

Dell Pro Plus P3225de 31.5" 100hz 5ms Hdmı+dp+usb-c+rj45 Wqhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: ülgenbilgisayar | 1 yorum

22.010,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 22010.12
Dell Pro Plus P3225de 31.5" 100hz 5ms Hdmı+dp+usb-c+rj45 Wqhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: eastech | 1 yorum

22.202,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 22202.79
DELL PRO P3225DE 31.5″ 100Hz 5ms 2K Pivot USB-C Hub QHD IPS Monitör 22.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 22599.00
Dell Pro Plus P3225DE 31.5" 100Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 WQHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

22.688,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 22688.30
Dell Pro 32 Plus QHD USB-C Hub Monitör - P3225DE 2560x1440 100Hz 5ms IPS DP HDMI Pivot VESA 90W PD RJ-45 1Gbit

Satıcı: EastechTeknoloji

22.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

5 22809
Dell Pro Plus P3225DE 31.5" 100Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 WQHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

23.068,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 23068.22
Dell Pro P3225DE 31.5'' 5ms WQHD Type-C Pivot IPS

Satıcı: QUEENCK

23.249,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 23249.07
DELL 31.5 IPS P3225DE 5MS 100HZ HDMI-DP TYPEC PIVOT KURUMSAL MONİTÖR 2560X1440

Satıcı: onlinealisverisyap

23.912,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 23912.00
Dell 31.5" IPS P3225DE 5MS 100HZ HDMI-DP TYPEC PIVOT KURUMSAL MONİTÖR 2560X1440

Satıcı: ülgen bilgisayar

24.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 24200.00
Dell 31.5" IPS P3225DE 5ms 100HZ Hdmı-Dp Typec Pıvot Kurumsal Monitör 2560X1440

Satıcı: ülgen bilgisayar | 1 yorum

24.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 24599.00
Dell Pro Plus P3225DE 31.5" 100Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 WQHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: netsiparis

25.298,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 25298.69
Dell 31.5" IPS P3225DE 5MS 100HZ HDMI-DP TYPEC PIVOT KURUMSAL MONİTÖR 2560X1440

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

25.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

12 25399.00
Dell Pro Plus P3225DE 31.5" 100Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 WQHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

26.553,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 26553.35
Dell Pro P3225DE 31.5'' 5ms Type-C Pivot IPS

Satıcı: YEDİGÜN STORE

27.517,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 27517.00

Dell P3225DE Monitör Fiyat Geçmişi

Dell P3225DE Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell P3225DE Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 713.4 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 619 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 215 mm
• Ekran Genişliği 713.4 mm
• Ekran Yüksekliği 413.15 mm
• Ekran Derinliği 50.03 mm
• Ekran Ağırlığı 6.63 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 9.49 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 23 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 192 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.4 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Dell P
• Barkod (EAN) 5397184962503

Dell P3225DE Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.