4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell P2725D Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell P2725D Monitör Fiyatları

Dell P2725d 27 2560x1440 Wqhd 100hz 5ms Hdmı Dp Type-c Ips Monitö

Satıcı: ülgenbilgisayar

12.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 12719.00
Dell Pro 27 Plus QHD Monitör - P2725D 2560x1440 100Hz 5ms IPS DP HDMI Pivot VESA

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

13.337,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 13337.50
Dell Pro 27 Plus QHD Monitör - P2725D 2560x1440 100Hz 5ms 1.500:1 350cd/m2 IPS DP HDMI Pivot VESA

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

13.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 13360
Dell P2725d 27 2560x1440 Wqhd 100hz 5ms Hdmı Dp Type-c Ips Monitö

Satıcı: hmdbilgisayar

14.315,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 14315.72
Dell Pro 27 Plus QHD Monitör - P2725D 2560x1440 100Hz 5ms IPS DP HDMI Pivot VESA

Satıcı: netsipariş

14.470,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 14470.07
Dell Pro Plus P2725d 27" 100Hz 5Ms Hdmı+Dp+Usb-C+Rj45 Wqhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.477,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 14477.10
Dell Pro P2725d 27 5Ms Wqhd Hdmi Dp Pivot Ips

Satıcı: Netsiparis

15.003,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 15003.70
Dell Pro Plus P2725D 27" 100Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 WQHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.247,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 15247.43
Dell P2725D 27" 5 Ms 2k Pivot IPS 100 Hz Monitör

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

15.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 15249.00
Dell Pro P2725D 27'' 5ms Pivot Hdmi Dp IPS

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

15.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 15249.00
Dell Pro Plus P2725D 27" 100Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 WQHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: netsiparis

15.297,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 15297.70
Dell Pro P2725D 27'' 5ms Pivot Hdmi Dp IPS

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 15409.00
Dell 27" P2725D Pro Plus Qhd 5ms 100 Hz 2560X1440 Vesa 1x HDMI 1x Dp Monitör - 27 inç

Satıcı: gokkusagibilgisayar

17.488,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 17488.06

Dell P2725D Monitör Fiyat Geçmişi

Dell P2725D Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell P2725D Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 535.7 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 192.16 mm
• Ekran Genişliği 612.5 mm
• Ekran Yüksekliği 356.55 mm
• Ekran Derinliği 49.99 mm
• Ekran Ağırlığı 4.28 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.27 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 19 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 75 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell P2725D Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.