4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell P2725DE Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell P2725DE Monitör Fiyatları

DELL P2725DE 27 5ms 100Hz QHD 2560x1440 HDMI Type-C DP USB RJ45 Asansör Pivot IPS LED

Satıcı: YEDİGÜN STORE

16.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 16509.9
Dell P2725DE 27 2560x1440 WQHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

16.441,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 16441.50
Dell 27" Ips P2725de 5ms 100hz Hdmı-dp Typec Pıvot Kurumsal Monitör 2560x1440

Satıcı: ülgenbilgisayar

16.454,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 16454.82
Dell 27" Ips P2725De 5Ms 100Hz Hdmı-Dp Typec Pıvot Kurumsal Monitör 2560X1440

Satıcı: netsipariş

16.634,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 16634.82
Dell P2725de 27" 100hz 5ms Hdmı+dp+usb-c+rj45 Wqhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: teknostok

16.712,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 16712.81
Dell Pro P2725de 27'' 5Ms Type-C Hdmi Dp Ips

Satıcı: Ucuz Sepet

17.227,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 17227.30
Dell Pro 27 Plus Qhd Usb-C Hub Monitor 27"Qhd 2560X1440 8Ms Usb-C Hdmı Dp - P2725de

Satıcı: Netsiparis

17.265,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 17265.20
Dell 27" IPS P2725DE 5ms 100HZ Hdmı-Dp Typec Pıvot Kurumsal Monitör 2560X1440

Satıcı: ülgen bilgisayar | 1 yorum

18.215,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 18215.46
Dell P2725DE 27 2560x1440 WQHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

18.264,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 18264.13
Dell Pro P2725DE 27'' 5ms WQHD Hdmi Dp Type-C IPS - Siyah - Belirtilmemiş

Satıcı: teknostok

18.470,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 18470.83
Dell Pro P2725DE 27'' 5ms Type-C Hdmi Dp IPS

Satıcı: ülgen bilgisayar

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 18999.00
Dell Pro P2725DE 27'' 5ms Type-C Hdmi Dp IPS

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

19.285,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 19285.00
Dell 27" IPS P2725DE 5MS 100HZ HDMI-DP TYPEC PIVOT KURUMSAL MONİTÖR 2560X1440

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

19.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 19489.00
Dell P2725DE 27 2560x1440 WQHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: KUANTUM

20.687,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

14 20687.24
27 DELL PRO P2725DE WQHD 5MS 100HZ HDMI+DP+TYPE-C PIVOT IPS MONITOR

Satıcı: ACF Teknoloji

22.962,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

15 22962.00

Dell P2725DE Monitör Fiyat Geçmişi

Dell P2725DE Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell P2725DE Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 535.7 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 192.16 mm
• Ekran Genişliği 612.5 mm
• Ekran Yüksekliği 356.55 mm
• Ekran Derinliği 49.99 mm
• Ekran Ağırlığı 4.6 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.59 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 20 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 200 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Dell P
• Barkod (EAN) 5397184962480

Dell P2725DE Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Dell P2725DE Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.