4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell P2425DE Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell P2425DE Monitör Fiyatları

Dell Pro 24 Plus QHD USB-C Hub Monitor - P2425DE 2560x1440 100Hz 5ms IPS DP HDMI Pivot VESA

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

14.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 14409
DELL 23.8 Dell Pro Plus P2425de WQhd 5ms 100hz Hdmı+dp+type-c Ips Pıvot Monıtor

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

14.187,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 14187.22
Dell P2425de 24 Plus Qhd Usb-c Hub 2560x1440 5ms Usb-c Hdmı Dp Ips Monitor

Satıcı: ülgenbilgisayar

14.317,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 14317.51
DELL 23.8 Dell Pro Plus P2425de WQhd 5ms 100hz Hdmı+dp+type-c Ips Pıvot Monıtor

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

14.743,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 14743.03
Dell Pro Plus P2425de 23.8" 100Hz 5Ms Hdmı+Dp+Usb-C+Rj45 Wqhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.781,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 14781.10
DELL 23.8" IPS P2425DE 5MS 100HZ HDMI-DP TYPEC RJ45 KURUMSAL MONİTÖR 2560X1440

Satıcı: ülgen bilgisayar

14.923,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 14923.01
Dell Pro 24 Plus P2425de 23.8 2560x1440 Wqhd 100hz 5ms Hdmı Dp Ty

Satıcı: eastech

15.091,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 15091.02
Dell P2425DE 23.8'' 5ms WQHD Hdmi Dp Type-C IPS - Siyah - tr

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.130,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 15130.17
Dell 23.8'' P2425de 5Ms 100Hz Wqhd Hdmi Dp Type-C Ips Monitör

Satıcı: İNDEO KURUMSAL

15.513,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 15513.50
Dell P2425DE 23.8 2560x1440 WQHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.567,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 15567.53
Dell P2425DE 23.8 2560x1440 WQHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: indeokurumsal

15.840,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 15840.10
DELL 23.8 IPS P2425DE 5MS 100HZ HDMI-DP TYPEC RJ45 KURUMSAL MONİTÖR 2560X1440

Satıcı: onlinealisverisyap

16.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 16659.00
23.8 DELL PRO PLUS P2425DE WQHD 5MS 100HZ HDMI+DP+TYPE-C IPS PIVOT MONITOR

Satıcı: ACF Teknoloji

19.626,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 19626.00

Dell P2425DE Monitör Fiyat Geçmişi

Dell P2425DE Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell P2425DE Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 538.7 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 496.55 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 181.54 mm
• Ekran Genişliği 538.7 mm
• Ekran Yüksekliği 315.25 mm
• Ekran Derinliği 49.74 mm
• Ekran Ağırlığı 3.78 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.61 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 17 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 185 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell P2425DE Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.