Qnap TS-233 NAS

Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
İşlemci Çekirdeği:
4 çekirdek
İşlemci Frekansı:
2 GHz
Bellek (RAM):
2 GB
HDD Yuvası:
2 adet

Qnap TS-233 NAS Fiyatları

Qnap TS-233-2GB ARM QC 2 GB 2 Diskli NAS Server

Satıcı: ebz

12.682,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 12682.40
Qnap TS-233 2GB Ram 2 Hdd Yuvalı Tower Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: ramazanmutlu

12.832,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 12832.73
Qnap TS-233-2GB ARM QC 2 GB 2 Diskli NAS Server

Satıcı: ramazanmutlu

13.094,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 13094.04
Qnap TS-233 2GB Ram 2 Hdd Yuvalı Tower Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: onlinealisverisyap

13.247,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 13247.00
QNAP TS-233-2GB ARM QC 2 GB RAM-2-diskli Nas Server (Disksiz)

Satıcı: onlinealisverisyap

13.276,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 13276.00
Qnap 2Diskli Arm Qc-2Gb Ram-Gigabit Nas Server Ts-233-2Gb Distribütör Garantili

Satıcı: ramazanmutlu

13.489,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 13489.30
Qnap Ts-233-2Gb Arm Qc 2 Gb Ram- 2-Diskli Nas Server (Disksiz)

Satıcı: onlinealisverisyap

13.541,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 13541.70
QNAP TS-233 2GB 2x3.5" SATA Desteği RAID(0-1) NAS Depolama Ünitesi

Satıcı: onlinealisverisyap

13.549,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 13559.09
Qnap TS-233 2GB Ram 2 Hdd Yuvalı Tower Nas Depolama Ünitesi

Satıcı: kasvabilişim | 23 yorum

14.252,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 14252.24
QNAP TS-233-2GB NAS KAYIT CİHAZI (2GB RAM) (2 Disk Yuvalı) (Tower-Masa Tipi)

Satıcı: KASVABİLİŞİM

14.263,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 14263.17
QNAP TS-233-2GB NAS KAYIT CİHAZI (2GB RAM) (2 Disk Yuvalı) (Tower-Masa Tipi)

Satıcı: netsiparis

14.606,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 14606.69
Qnap TS-233 2 YUVALI 2GB DEPOLAMA ÜNİTESİ (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: NETSİPARİS

14.737,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 14737.00
Qnap TS-233 2 YUVALI 2GB DEPOLAMA ÜNİTESİ (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 15309.00
Nif Bilişim QNAP TS-233-2GB Ram 2 HDD Yuvalı Tower Nas Resmi Distribütör Garantili

Satıcı: NİF BİLİŞİM

16.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 16065.00
Qnap TS-233 2gb Ram 2 HDD Yuvalı Tower Nas

Satıcı: Axon Teknoloji

16.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 16999.99

Qnap TS-233 NAS Fiyat Geçmişi

Qnap TS-233 NAS Temel Özellikleri

USB
4 çekirdek
2 GHz
2 GB
2 adet

Qnap TS-233 NAS Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• HDD Yuvası 2 adet

TEKNİK ÖZELLİKLER

• İşlemci ARM Cortex-A55
• İşlemci Çekirdeği 4 çekirdek
• İşlemci Frekansı 2 GHz
• Bellek (RAM) 2 GB

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Var
• Soğutucu Tipi Fan Soğutmalı
• Yükseklik 189 mm
• Genişlik 90 mm
• Derinlik 156 mm
• Ağırlık 1.11 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

Qnap TS-233 NAS İle En Çok Karşılaştırılan NAS Çeşitleri

Qnap TS-233 NAS Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.