Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
35 dk önceki fiyat
1 14162.97 QNAP TS-233A2 2GB 2TB HDD 2x3.5" SATA Desteği RAID(0-1) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
14.405,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 14405.30 QNAP TS-233A2 2GB 2TB HDD 2x3.5" SATA Desteği RAID(0-1) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
14.447,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 14447.04 Qnap Ts-233a2 2gb 2tb Hdd 2x3.5" Sata Desteği Raıd(0-1) Nas Depolama Ünitesi T22422BSatıcı: Teknoraks
15.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 15369.00 Qnap TS-233A2 2 GB 2 TB HDD 2x3.5" Sata Desteği RAID( 0-1) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
15.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 15479.00 Qnap Ts-233A2 2 GB 2 TB HDD 2x3.5" Sata Desteği Raid (0-1) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
15.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 15589.00 Qnap TS-233A2 2gb 2tb HDD 2x3.5" Sata Desteği Raıd(0-1) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
15.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 15899.00