Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 15960.26 QNAP TS-233A3 2GB 2x1TB HDD 2x3.5" SATA Desteği RAID(0-1) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
16.059,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
2 16059.43 QNAP TS-233A3 2GB 2x1TB HDD 2x3.5" SATA Desteği RAID(0-1) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
16.769,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 16769.00 Qnap Ts-233a3 2gb 2x1tb Hdd 2x3.5" Sata Desteği Raıd(0-1) Nas Depolama Ünitesi T22422CSatıcı: Teknoraks
17.129,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 17129.00 QNAP TS-233A3 2GB 2x1TB HDD 2x3.5" SATA Desteği RAID(0-1) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
17.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 17249.00 Qnap Ts-233A3 2 GB 2x1 TB HDD 2x3.5" Sata Desteği Raid (0-1) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
17.359,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 17359.00 Qnap TS-233A3 2gb 2X1TB HDD 2x3.5" Sata Desteği Raıd(0-1) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
17.719,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
7 17719.00