Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 13614.27 QNAP TS-233A1 2GB 1TB HDD 2x3.5" SATA Desteği RAID(0-1) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
13.775,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 13775.04 QNAP TS-233A1 2GB 1TB HDD 2x3.5" SATA Desteği RAID(0-1) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
13.866,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 13866.75 Qnap Ts-233A1 2 GB 1 TB HDD 2x3.5" Sata Desteği Raid (0-1) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
14.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 14399.00 Qnap Ts-233a1 2gb 1tb Hdd 2x3.5" Sata Desteği Raıd(0-1) Nas Depolama Ünitesi T22422ASatıcı: Teknoraks
14.789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
5 14789.00 Qnap TS-233A1 2 GB 1 TB HDD 2x3.5" SATA RAID (0-1) NAS DepolamaSatıcı: teknoraks
14.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 14889.00 Qnap TS-233A1 2gb 1tb HDD 2x3.5" Sata Desteği Raıd(0-1) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
15.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 15289.00