Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
17.050,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 17050.66 QNAP TS-233A4 2GB 2x2TB HDD 2x3.5" SATA Desteği RAID(0-1) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
17.155,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 17155.77 QNAP TS-233A4 2GB 2x2TB HDD 2x3.5" SATA Desteği RAID(0-1) NAS Depolama ÜnitesiSatıcı: Teknoraks
17.919,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 17919.00 Qnap Ts-233a4 2gb 2x2tb Hdd 2x3.5" Sata Desteği Raıd(0-1) Nas Depolama Ünitesi T22422DSatıcı: Teknoraks
18.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 18299.00 Qnap TS-233A4 2GB 2x2 TB HDD 2x3.5" Sata Desteği RAID(0-1) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
18.429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
5 18429.00 Qnap TS-233A4 2gb 2X2TB HDD 2x3.5" Sata Desteği Raıd(0-1) Nas Depolama ÜnitesiSatıcı: teknoraks
18.929,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 18929.00