Intenso 3812450 SSD

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Intenso 3812450 SSD Fiyatları

512GB Intenso 3812450 2.5" 520/500MB/S SSD - 512 GB

Satıcı: ARR GRUP MEKANİK OTOMASYON BİLİŞİM

4.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 4700.00
Intenso Top 3812450 2.5" 512 GB SATA 3 SSD

Satıcı: TurkuazBilgisayar

4.670,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 4670.86
Intenso Top 3812450 2.5" 512 GB SATA 3 SSD

Satıcı: Mavilim_Elektronik

4.719,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 4719.89
Intenso Top Performance 3812450 512GB 520/500MB/s 2.5″ SATA 3 SSD Disk 4.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 4819.00
512GB INTENSO 3812450 2.5" 520/500MB/s SSD

Satıcı: mhazi | 56 yorum

4.822,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 4822.37
Intenso 512GB 2.5" 520/500MB/s SSD

Satıcı: ramazanmutlu

4.890,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 4890.10
Intenso 512GB 3812450 Top 520MB--500MB-s 2.5" Sata 3 Ssd

Satıcı: SMALLMAN

4.960,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 4960.68
Intenso 512Gb 3812450 Top 520Mb--500Mb-S 2.5" Sata 3 Ssd

Satıcı: Smallman

5.016,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5016.30
Intenso 512GB 2.5" 520/500MB/s SSD

Satıcı: incehesap

5.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 5019.00
Intenso Top 3812450 Sata 3.0 2.5" 512 Gb Ssd

Satıcı: Sanaluygun

5.051,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 5051.00
INTENSO 512GB 3812450 520-500MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

5.060,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 5060.62
Intenso 3812450 2.5 İnç 512 GB Sata 500 MB/s 520 MB/s SSD

Satıcı: Smallman

5.142,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 5142.32
Intenso SSD 2,5 Sata 3 512Gb

Satıcı: incehesap

5.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

13 5189
Intenso 3812450 2.5 İnç 512 GB Sata 500 MB/s 520 MB/s SSD

Satıcı: MavilimElektronik

5.283,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 5283.66
Intenso 512GB 3812450 2.5" 520/500MB/s SSD

Satıcı: gamingdepom

5.446,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 5446.36
Intenso 512GB 3812450 2.5" 520/500MB/s SSD

Satıcı: sanaluygun

5.446,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 5446.36

Intenso 3812450 SSD Fiyat Geçmişi

Intenso 3812450 SSD Temel Özellikleri

Intenso 3812450 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 33 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Intenso 3812450 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Intenso 3812450 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.