Intenso 3812470 SSD

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Intenso 3812470 SSD Fiyatları

INTENSO 2TB 3812470 520- 500MB/s SATA-3 Disk

Satıcı: ramazanmutlu

11.009,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 11009.17
Intenso 3812470 2.5" 2 TB 520/500 MB/S SATA 3 SSD

Satıcı: ramazanmutlu

11.134,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 11134.35
Intenso 3812470 2.5" 2 TB 520/500 MB/S SATA 3 SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

11.313,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 11313.90
INTENSO 2TB 3812470 520-500MB/s SATA-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

11.394,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 11394.00
Intenso 2Tb 3812470 520- 500Mb/S Sata-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

11.491,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 11491.90
Intenso 2Tb 3812470 520- 500Mb/S Sata-3 Disk

Satıcı: ZmTeknoloji

11.535,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 11535.20
INTENSO 2TB 3812470 520- 500MB/s SATA-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

11.726,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 11726.74
INTENSO SSD - 3812470-2,5" SATA 3 2TB

Satıcı: onlinealisverisyap

11.794,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

8 11804.3
Intenso 2TB SSD SATA 2 500 MB/s Okuma Hızı

Satıcı: onlinealisverisyap | 3 yorum

12.611,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 12611.81
Intenso 2tb 3812470 520- 500MB/S Sata-3 Disk

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 13119.00
2TB INTENSO 3812470 2.5" 520/500MB/s SSD

Satıcı: dualpazar

14.866,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 14866.74
Intenso 2Tb 3812470 Top 550MB--500MB-s 2.5" Sata 3 Ssd

Satıcı: SMALLMAN

17.708,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 17708.00
Intenso 2Tb 3812470 Top 550Mb--500Mb-S 2.5" Sata 3 Ssd Harddisk

Satıcı: Pazareyle

20.500,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 20500.88

Intenso 3812470 SSD Fiyat Geçmişi

Intenso 3812470 SSD Temel Özellikleri

Intenso 3812470 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 33 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Intenso 3812470 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.