Intenso 3812460 SSD

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Intenso 3812460 SSD Fiyatları

Intenso 1Tb 3812460 Top 550MB--500MB-s 2.5" Sata 3 Ssd

Satıcı: Dualpazar | 13 yorum

4.774,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4774.25
INTENSO 1TB 3812460 520- 500MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: Derin Bilişim

4.553,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 4553.01
1TB INTENSO 3812460 2.5" 520/500MB/s SSD

Satıcı: dualpazar

4.722,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 4722.91
1TB INTENSO 3812460 2.5" 520/500MB/s SSD

Satıcı: Orionnet

4.771,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 4771.19
Intenso Top 3812460 Sata 3.0 2.5" 1 Tb Ssd

Satıcı: Dualpazar

4.774,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4774.30
Intenso Dahili 2,5 inç SSD SATA III Top, 1 TB, 550 MB/saniye, siyah, katı hal sürücüsü

Satıcı: DualPazar

5.133,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 5143.6
Intenso 1TB 3812460 2.5" 520/500MB/s SSD

Satıcı: Dualpazar

5.133,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5133.60
INTENSO 1TB 3812460 520- 500MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: dualpazar

5.216,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 5216.40
INTENSO 1TB 3812460 520- 500MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: ramazanmutlu

6.222,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 6222.70
INTENSO 1TB 3812460 520- 500MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

6.372,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 6372.95
Intenso 1Tb 3812460 520- 500Mb/S Ssd Sata-3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

6.427,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 6427.00
INTENSO 1TB 3812460 520- 500MB/s SSD SATA-3 Disk

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.012,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 7012.14
Intenso Dahili 2,5 inç SSD SATA III Top, 1 TB, 550 MB/saniye, siyah, katı hal sürücüsü

Satıcı: Bilgepazar

7.810,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 7820.48
Intenso 1tb 3812460 520- 500MB/S SSD Sata-3 Disk

Satıcı: Core Bilgisayar

9.047,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 9047.94
Intenso 1TB 3812460 2.5" 520/500MB/s SSD

Satıcı: Arey Teknoloji

9.682,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 9682.47

Intenso 3812460 SSD Fiyat Geçmişi

Intenso 3812460 SSD Temel Özellikleri

Intenso 3812460 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 33 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Intenso 3812460 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Intenso 3812460 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.