3.4 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

WD Purple HDD (1 TB) Fiyatları

WD Purple WD10PURZ 1TB 5400RPM 64MB Sata3 7/24 Güvenlik Harddiski

Satıcı: uzay bilisim | 83 yorum

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3199.00
Western Dıgıtal Purple WD10PURZ 1 TB SATA SSD

Satıcı: titantech

3.003,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3003.80
Wd Purple 1tb 5400RPM 64MB -WD10PURZ - 1 TB

Satıcı: RED SOFTWARE

3.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 3249.00
Western Digital Purple Wd10purz 1 Tb Sata 6gb/s 7-24 Güvenlik Harddisk

Satıcı: HAYATBİLİSİM

3.657,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3657.00
WESTERN DIGITAL 1tb Wd Purple Sata 6gb/s 64mb Dv 7x24 Wd10purz

Satıcı: AYAZ TEKNOLOJI

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 4199.00
WD Purple WD10PURZ 1TB 5400RPM Sata 3 64MB 3.5″ Sabit Disk 4.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 4339.00
WD 1TB 3.5" 5400RPM 64MB SATA3 GÜVENLİK DİSKİ PURPLE WD10PURZ

Satıcı: incehesap

4.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 4519.00
WD 3.5 1TB PURPLE WD10PURZ 5400 RPM 64MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: onlinealisverisyap

4.661,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 4661.22
WD 3.5 1TB PURPLE WD10PURZ 5400 RPM 64MB SATA-3 Güvenlik Diski

Satıcı: ZmTeknoloji

4.684,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 4684.75
Western Digital 1Tb Purple 3,5" 64Mb 5400Rpm Wd10Purz Harddisk

Satıcı: Fırsat Diyarım

4.698,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 4698.12
WD Purple WD10PURZ 3.5 inç 1 TB 5400 RPM Sata 3.0 Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.120,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 5120.64
WD Purple WD10PURZ 1TB 5400RPM 64MB 3.5" SATA Harddisk

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 5259.00
WD 1TB Purple 64MB 5400rpm (WD10PURZ) Güvenlik Diski 5.243,00 TL + 119,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 5253
WD Purple WD10PURZ 3.5 inç 1 TB 5400 RPM Sata 3.0 Harddisk

Satıcı: netsiparis

5.518,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 5518.85

WD Purple HDD (1 TB) Fiyat Geçmişi

WD Purple HDD (1 TB) Temel Özellikleri

WD Purple HDD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 64 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 450 g
• Renk Seçenekleri Gri

WD Purple HDD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.