Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Wd Purple 7X24 12TB 3.5" 256MB
Satıcı: firstteknoloji
20.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 20000.00
Wd 12TB Purple WD121PURZ 7200RPM 256MB Cache Sata Harddisk
Satıcı: firstteknoloji
23.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 23500.00
WD 12TB Purple WD121PURZ 7200 RPM 256MB Cache SATA Satıcı: Depo otomasyon, Tekstil ve Gıda ürünleri
26.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
3 26010
WD Purple WD121PURZ 12 TB 7200 Rpm 256 MB Cache Sata Harddisk Satıcı: guvenlikamiri
36.570,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 36570.00
Wd Purple WD121PURZ 3,5" 12TB 256MB, 7200 Rpm, 7/24 Güvenlik HDD Satıcı: Erenler Ticaret
96.864,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 96864.09
TEMEL ÖZELLİKLER