4.4 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Dönüş Hızı:
Ön Bellek Kapasitesi:
Çerçeve Boyutu:

WD Purple HDD (6 TB) Fiyatları

WD Purple WD60PURZ 3.5" 6 TB 5400 RPM SATA 3 HDD

Satıcı: titantech

10.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 10580.00
WD Purple WD60PURZ 3.5" 6 TB 5400 RPM SATA 3 HDD

Satıcı: SiTeM

12.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 12259.00
Western Digital Wd60purz 6 Tb Sata6 64Mb 7-24 Purple Harddisk

Satıcı: Anka Bilgisayar

13.193,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 13193.90
Wd Purple 6tb 3.5'' 5400 Rpm 64MB Sabit Disk WD60PURZ

Satıcı: sitem | 5 yorum

13.797,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 13797.50
Western Digital Wd60purz 6 Tb Sata6 64Mb 7-24 Purple Harddisk

Satıcı: Aytticarett

15.265,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 15265.40
Wd Purple WD60PURZ 3,5" 6tb, 64MB, 5400 Rpm, 7/24 Güvenlik HDD

Satıcı: akelgüvenlik | 8 yorum

15.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 15550.00
Western Digital WD60PURZ 6 TB Sata6 64Mb 7-24 Purple Harddisk

Satıcı: Aytticaret

18.088,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 18088.80
WD Purple WD60PURZ 6 TB 3.5inc 5400 RPM HDD Güvenlik Kamerası Harddiski

Satıcı: Sylar

21.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 21831.00
Western Digital Wd60Purz 6 Tb Sata6 64Mb 7-24 Purple Harddisk

Satıcı: Twin Market

37.404,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 37404.10
Wd Purple WD60PURZ 3,5" 6tb, 64MB, 5400 Rpm, 7/24 Güvenlik HDD

Satıcı: Erenler Ticaret

57.756,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 57756.97

WD Purple HDD (6 TB) Fiyat Geçmişi

WD Purple HDD (6 TB) Temel Özellikleri

WD Purple HDD (6 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Ön Bellek Var
• Ön Bellek Kapasitesi 64 MB

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 3.5 İnç
• Yükseklik 147 mm
• Genişlik 101.6 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 750 g
• Renk Seçenekleri Gri

WD Purple HDD (6 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.